Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A felvételi szombatra esik....

A felvételi szombatra esik. Hogyha jóltudom akkor a zsidóknak írniuk se szabad.Akkor ők máskor írják meg a felvételit?

Figyelt kérdés

2023. jan. 8. 11:48
 1/7 Lucifer-666 ***** válasza:
56%
Azért a zsidók ennél csak értelmesebbek...
2023. jan. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Van pót időpont.

(Bár lehet, az is szombat, nem tudom.)

2023. jan. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Gyenge.
2023. jan. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Metionin ***** válasza:
100%
Nyelvvizsgánál pl. úgy van, hogy általában szombat de néha van egy-egy nem szombat is, pont emiatt. Szerintem a nagy felvételiknél is ez van.
2023. jan. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utánanéztem és 31-én van a pótfelvétei, ami kedd.
2023. jan. 8. 12:32
 6/7 anonim ***** válasza:
55%

Ez gyakorlatban úgy van, hogy a legbigottabb ortodox-izraeliták már rég kiszelektálódtak Kelet-Európából (elköltöztek Izraelbe), a többit meg ez ennyire sose érdekelte.

Voltak ilyen történetek, hogy visszakerültek mélyvallásos zsidók az épülő szocializmusba (másfélmillió tonna disznó országa voltunk), miután átvészelték a vészkorszakot valahol, ki tudja, Afrikában, aztán elkezdték itt, hogy hát ők ezt meg azt meg amazt sem eszik meg. Azt mondja nekik valamelyik nem vallásos zsidó, hogy akkor itt éhen fogtok halni. Kész.

Ez ugyanaz, mikor az oroszok kivitték a muszlimokat a gyarmataikról a tundrára bányát fejteni. Mért nem esztek már? Nem ehetünk, amíg nem megy le a Nap. Hát az itten szeptemberig nem fog...

2023. jan. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Blackice75 ***** válasza:

Kedves kérdező, az hogy a világ ember alkotta pogány naptárainak melyik napján tartanak meg bármit is az abszolút mindegy , mert ezeknek a naptáraknak semmi köze ahhoz a naptárhoz amit az Atya adott meg nekünk ahhoz,hogy meg tudjuk tartani a nyugalom napját, és az általa elrendelt ünnepeket.

A hetedik nap a nyugalom napja , az nem a pogány gergely naptár szerinti szombat, de még csak az úgynevezett zsidó naptár szerinti sem, sőt a világ ember alkotta összes naptára szerint sem, és az ünnepei sem a pogány naptár szerinti napokra esnek, sőt a keresztény ünnepek mindegyike pogány ünnep és nem a Teremtő ünnepei,csak azokkal van összehasonlítva!


Teljesen mindegy hogy a "zsidók" mennek a pogány naptár szerinti szombaton felvételire vagy sem, mivel az nem az igazi hetedik nap a shabbat(nyugalom) napja.

2023. jan. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!