Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Antiteisták, ateisták, valláse...

Antiteisták, ateisták, vallásellenesek, keresztényellenesek! Lehet valami alapja a Zeitgeist című filmnek?

Figyelt kérdés

Szerintem szemenszedett hazugság.


[link]



2023. jan. 17. 20:02
 1/8 A kérdező kommentje:

Ha megkérdezhetem, milyen alapon állítod, hogy igaz, ha azt mondod?


Tele van csúsztatásokkal. A Vatikán is elutasította a filmben elhangzottakat.

2023. jan. 17. 20:03
 2/8 A kérdező kommentje:

Egy ateistától egyszer hallottam, hogy ez egy tudományos film. De milyen alapon?


Egy hiteles történész sem vallja a Jézus-mítosz elméletet. Ebből adódóan hazugság.

2023. jan. 17. 20:05
 3/8 A kérdező kommentje:
2023. jan. 17. 20:07
 4/8 A kérdező kommentje:
Mármint ebben a videóban hallottam.
2023. jan. 17. 20:24
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szépen elbeszélgetsz magaddal, ügyes vagy.
2023. jan. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Ozmium42 ***** válasza:
100%

Ebben a filmben van, hogy ha kicserélsz egy betűt a "son"-ban, akkor megkapod, hogy "sun", szóval a "son of God" = "sun of God"?

Nagyon komolyan tudom venni...

2023. jan. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Ebben a filmben van, hogy ha kicserélsz egy betűt a "son"-ban, akkor megkapod, hogy "sun", szóval a "son of God" = "sun of God"?"


Na ja, ráadásul ha ugyanannak a feltöltőnek megnézel egy újabb videóját meg már arról beszél, hogy az Istenbe vetett hit mennyire fontos. xD

2023. jan. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
58%
A Hóruszról írtakat a Wikipédián nem találtam meg. Ettől még persze lehetne igaz, de nekem gyanús.
2023. jan. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!