Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szivem szerint a Krisztust...

Szivem szerint a Krisztust választanám, de ilyenkor az agyam mindig meghúzza a vészcsengőt. Ezerszer elgondoltam, hogy elmegyek templomba, de az ajtó előtt remegek és rosszul vagyok, minta sokkot kaptam volna és visszakozok. Hogy változhatnék meg?

Figyelt kérdés
2023. jan. 30. 16:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Belépsz az ajtón.
2023. jan. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Nem biztos, hogy az agyad húz vészcsengőt, lehet kísértés is.
2023. jan. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Azt meg tudod fogalmazni,hogy mitől félsz ilyenkor?
2023. jan. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez bármi lehet, lehet el akarnak téríteni, stb.

Én taoistaként azt gondolom a Jézus által átadott tán helyes, szóval azt nyugodtan fogadd be. A templom, az adott felekezet lehet esetleg problémás, de maga a názáreti hiteles. Olvasgasd János evangéliumát amíg rá nem sikerül venned magad hogy belépj.

2023. jan. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
*tan
2023. jan. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
63%

Miért kell Krisztushoz templomba menni? ⛪

Én úgy választottam Krisztust, hogy még sosem jártam templomban.

2023. jan. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Nem tudom megfogalmazni mitől félek ilyenkor, csak felpörög a pulzusom miközben kiver a hideg veríték, a fejem kóvályog és a homlokom közepén fájdalom nélküli nyomást érzek, ilyenkor gyorsan megfordulok és elfele lépek, akkor megnyugszom. Soha máshol nem érzek hasonlót csak templom előtt.

Lehet az a gond, hogy eléggé introvertált vagyok?

Egyszer lehetőségem lett volna beszélni egy pappal de mire odaértem elé minden gondolatom elszállt, ezért csak rávigyorogtam és gyorsan továbbáltam.

2023. jan. 31. 13:34
 8/17 anonim ***** válasza:
46%
Szia! Írj rám! :)
2023. febr. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az nem segítene, ha nem egyedül mennél, hanem vkivel együtt?

2023. febr. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Kérj Istentől erőt és vágyat ahhoz, hogy lépéseket tudj tenni. Kezdeted azzal, hogy olvasol a Bibliából, imádkozol saját szavaiddal.
2023. máj. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!