Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Milyen egy buddhistával...

Milyen egy buddhistával párkapcsolatban lenni?

Figyelt kérdés
Vannak “furcsaságai”, vagy olyan mint egy bármilyen más vallásúval? Van esetleg olyan, aki buddhista vagy a nézeteket valló/alkalmazó és párkapcsolatban van?

2023. febr. 1. 15:08
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
69%

#10: Miket ki nem találsz... :D


"Elfogadóak, nem iszlám"


Ez volt a legelső kommented. Kötekedni jöttél. Gratulálok. Okos ember vagy.

2023. febr. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
És egyes konfliktushelyzetekben, megnyilvánulásokban, emberként viselkednek, vagy ilyen bölcs öregapóként, hogy “a világnak így jó, minden úgy van, ahogy lennie kell” jellegűek?
2023. febr. 1. 17:44
 13/37 anonim ***** válasza:
0%
Mégis te vagy a $*gg€mben minden kérdés threadben. Meg privát üzenetet írsz. Szerelmes vagy nyomika?
2023. febr. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
0%
12 meg pl. akár Jezushoz us imádkoznak, mert mostmár ő is a csaladhoz tartozik a parkapcsot miatt. Nem tudnek negativ dolgot mondani. Konfliktushelyzet nem vallási téma miatt volt, hanem kulturális.
2023. febr. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
90%

"És egyes konfliktushelyzetekben, megnyilvánulásokban, emberként viselkednek, vagy ilyen bölcs öregapóként, hogy “a világnak így jó, minden úgy van, ahogy lennie kell” jellegűek?"


Nos a legtöbb ugy viselkedik mint egy szimpla ember, nem ők a dalai láma, max meditál meg ilyen nyugtató gyakorlatokat csinál.


A legtöbb ember ennyit szokott csinálni a vallásából, én is imádkozgatok, meg néha olvasgatok a vallásommal kapcsolatban.

2023. febr. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem akik például a Buddhista Főiskolára járnak, azok nagyrésze meglehetősen világias szemléletű ember. Vagy legalábbis gyakorlatiasak.


Farkas Attila Márton például ott tanít.

2023. febr. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
4%
Párkapcsolati a kérdés. nem zavarja az orkokat? Nem a dalai lámás meg főiskolai tanáros beteg fantáziáitokról. Szándékosan szétverik a témát. Tipikus.
2023. febr. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
100%

"Párkapcsolati a kérdés. nem zavarja az orkokat? Nem a dalai lámás meg főiskolai tanáros beteg fantáziáitokról. "


Nem zavarja a fanatikus gyülölködöket hogy a válaszaink hasznosak? Pl. Én azt magyaráztam hogy adtól még hogy buddhista nem jelenti hogy tipikusan olyan mint a dalai láma, hanem egyszerű ember, abdullah meg azt hogy az itteni buddhisták között nagyrészt gyakorlatias emberek vannak.


Eleve az volt a kérdés hogy milyen velűk egy kapcsolat, ahhoz meg tudni kéne hogy milyenek ők.


"Szándékosan szétverik a témát. Tipikus."


Konkrétan az első kommentedota te vagy az aki mindenbe bele köt is vitát szit.

2023. febr. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
0%
A kérdezőnek segítettem a mohemedan osszehasonlítassal. Undorító amit muveltek. Pfej.
2023. febr. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%

Sztem Ahmed, hagyjuk rá a 19-est...hadd toporzékoljon itt magában egyedül.


Sajnos neki nincs meg a lelki békéje.

2023. febr. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!