Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha betűlevesből véletlenül...

Lucifer-666 kérdése:

Ha betűlevesből véletlenül sikerül kirakni az ördög nevét, akkor megszabad enni a tésztát vagy az egész levest ki kell önteni a külső sötétségbe?

Figyelt kérdés
Jézust csak gyónás után lehet magunkhoz venni? Vagy az ostány kívül bármit át lehet alakítani rá?

2023. febr. 4. 10:52
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

Ha kiraktad az ördög nevét, akkor addig nem eheted meg a levest, amíg Jézus nevét is ki nem rakod, ő ugyanis képes kiűzni az ördögöket. Nevében erő van, ezt mondja az írás.

Krisztust nem gyónás után vesszük magunkhoz ostya formájában. Éppen ellenkezőleg, Ő vesz magához minket és Ő hív követésre.

Én értem a humorodat, gyerekként én is viccelődtem Jézussal, nincs ezzel semmi gond. Meg van írva, aki a Fiút káromolja, annak bűne megbocsátatik.


Egy napon, talán évtizedek múlva, de kerülsz majd olyan kilátástalan helyzetbe, melyen látszólag semmi sem segít. Ne feledd, hogy minden mindegy alapon akkor már utolsó mentsvárként imádkozz a názáreti Jézus Krisztushoz. Segít majd felállni a padlóról. Most is hív téged, általam.

A bárányai pedig megismerik a hangját.

2023. febr. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hol vettél ékezetes betűtésztát?
2023. febr. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez gúnyolódó kérdésnek tűnik, vagy nagyon babonásnak.

A babonának semmi koze sincs Istenhez csak a boszorkányoknak.

Szoval megeheted

2023. febr. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lucifer csak unatkozik es szorakozik, ez a szazezredik faraszto kerdese, amire nem kell valaszolni.
2023. febr. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Berágtál Luci? Amint válaszoltam elsőként, már el is ment az áram. Volt 5 óránk áram nélkül. Kimentem kóborolni a városkába, hogy szemügyre vegyem, ki van még Isten országában rajtam kívül ezen az 5000 lélekszámú kis településen. Talán 12 emberrel találkoztam odakint a pusztaságnak tűnő utcákon. Ezen nagyon elcsodálkoztam, hogy csak ennyien vannak, akik bemennek isten országában. Bizony, igaz a mondás, hogy gyermekeké az Isten országa.

Na de mást is láttam odakint. Melegvizet folydogálni a hideg patakban, hóvirágot növekedni a száradó téli földön, Angyalkákat láttam, amint rám mosolyogtak és boldogok voltam. Elhagyatott Nike felsőt, mely sajnos lila révén nem az én színem volt, feltettem a padra, hátha valaki megtalálja. De olyan lelkeket is láttam, akikről nem gondoltam, hogy beléjük botlok. Volt lehetőségem felmérni a Várost Luci! A várost felmértem, ám a külső területeket nem, azt meghagytam a pogányoknak. Láttam a szelet, melyet száradó levelek rajzoltak meg az égen szállva. Amint kérted, úgy kaptad. Aztán megéheztem és hazajöttem. Daragombócleves, paradicsom mártás, főtt csirkecomb és főtt burgonya volt az eleségem. Maradt még időm Luci, arra, hogy beszéljek a családommal, hiszen áram nem volt, de a hálózat már örök. Aztán visszatértem a valóságba, a te valóságodba, mégpedig úgy, hogy Isten szavát behoztam az utcáról a házakba. Vesztettél Luci, ám nyertél is, hiszen már tudod, hogy általam hív téged is Krisztus. Így lesznek elsőkből utolsók és utolsókból az elsők Luci!

Dicsőség Urunknak, a názáreti Jézus Krisztusnak, kinek nevében erő lakozik.

2023. febr. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Add oda olyannak, akit utálsz, hogy egye meg ✌️ csak itt csak most csak neki
2023. jún. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne kövess semmiféle babonát!


A betűleves és az,hogy Isten helyett embernek(pl. papnak) vallod meg bűneidet,hasonló babonaság. Semmi,de semmi bibliai alapja nincs! A "valljátok meg egymásnak bűneiteket"parancsban annak kell megvallani,aki ellen vétettünk s nem egy harmadik embernek.)

2023. szept. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

a papnak ki kell innia a levest, és a tésztát elásni a templom mögött a földbe


1.

"Én értem a humorodat, gyerekként én is viccelődtem Jézussal, nincs ezzel semmi gond"

Lucifer nem gyerek, hanem nagyon is régóta felnőtt

2023. szept. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Háát...Köztársasági elnök azért még nem lehetek, legfeljebb közteres...bár ha vegán csirkecombbal áldoztatnék, lehet hogy pápának is megválasztanának.
2023. szept. 13. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!