Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit jelent az, ha a Koránban...

Segitseg kérdése:

Mit jelent az, ha a Koránban üres oldal van?

Figyelt kérdés
Igazából meg sem tudom fogalmazni, hogy miről is beszélek xD csak mostanában összefutottam olyan jellegű videókkal, amiben kifakult Korán lapok voltak és mindenki ki volt akadva.

2023. febr. 7. 23:22
 1/4 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
60%
Linkelnél egyet, megnézem is talán tudok segiteni.
2023. febr. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy kifakult a korán,valószínűleg régi példány. Ennél részletesebben nem tudok muszlim dolgokat állítani: keresztény vagyok
2023. febr. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
Ha arra gondolsz, hogy hirtelen eltűnnek a szövegek a Koránban, akkor az azt jelenti, hogy eljött a "világ vége".
2023. febr. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 szp72 ***** válasza:
75%
Én persze nem vagyok Korán szakértő, de sok könyvben található üres oldal, ez többnyire azt jelenti, hogy tovább kell lapozni. Viszont jelentheti azt is, hogy nyomdahiba történt, s ebben az esetben érdemes visszavinni a könyvkereskedésbe, hogy cseréljék le egy másikra.
2023. febr. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!