Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan üzennétek vissza a...

Hogyan üzennétek vissza a Mennyországból vagy a Pokolból a földlakó emberek számára?

Figyelt kérdés

Milyen egyértelmű üzenettel lehetne azt tudatni a még életben lévőkkel, hogy megérkeztetek a két említett állomás valamelyikére?

Nyilván Istent (esetleg Krisztust, stb.) vagy Lucifert kellene "rádumálni" arra, hogy küldjön jelet a Földre a megérkezésünkről, de mi lenne szerintetek a legegyértelműbb üzenet, jel, jelzés erre a célra?



2023. febr. 8. 08:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
"Asszem a pincébe kerültem"
2023. febr. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha Isten ezt ellenzi akkor semmi esély nincs a meg győzésére ahogyan a végrehajtására sem.


Ha nem lenne ellene akkor feltehetően jó sok ilyen lenne és ha nem ellenezné akkor ő pontosan tudná mit kell üzenni.

2023. febr. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Valami konkrét, előre megbeszélt jelzésre gondoltam. Mondjuk, ha már megérkeztem, akkor jelzésképpen felrobbantanám a Betelgeuset. Ezzel adnék egyértelmű "életjelüzenetet" a túlvilágról.

Vagy, ha rátesznek egy iránytűt a síromra, akkor az ott megbolondulna és össze-vissza mutatná a különböző égtájakat.

2023. febr. 8. 11:49
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezek nagyon rossz ötletek.

Olyan jelzés kéne ami nem történhet meg valamilyen más okból.

2023. febr. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Úgy kell meghalni, hogy hagysz egy magadhoz kötött egyedi pecsétet, amivel később megidézhetnek, mint a Mammon tette. Az a pecsét - a pénz - évezredek óta gyenge emberek bálványa, rajtuk erősödik a Mammon.
2023. febr. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, de majd ha ott leszek, megüzenem. Vagy nem.
2023. febr. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!