Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha imádkozom Istenhez hogy...

Ha imádkozom Istenhez hogy nyerjek a lottón, akkor ezt miért nem teszi meg nekem??

Figyelt kérdés
Sajnos olyan hülye vagyok mint a föld nem értek semmihez nincs más reménységem. Nem tudom mi csináljak magammal hogy jól tudjak élni ennyi ésszel. De én nem akarok szenvedni. Ami még hátra van annyira jó lenne boldogan tölteni biztonságban. És igen vettem szelvényt.

2023. febr. 11. 16:20
1 2
 1/18 Lucifer-666 ***** válasza:
Ha adok neked 10 milliót, megtagadod Istent?
2023. febr. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem
2023. febr. 11. 16:27
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert akkor szerintem pár ezer forintot kaphatnál, hiszen ha mindenki így tenne és mindenki nyerne a nyeremény eloszlik.
2023. febr. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
52%

szerencsejatek bun Isten szemeben

igy azon nyeres is

igy csak az Ordogon mulik hagy e nyerni

ha nem bunre fogod felhasznalni akkor aligha foglalkozik nyeresre segiteni teged

2023. febr. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Mert az Istent nem Dévényi Tibi bácsinak hívják.
2023. febr. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
A lottó eleve csalás géppel húzzák ki a számokat amit ők akarnak. Isten nem avatkozik bele.
2023. febr. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 KZitus ***** válasza:

Szia

"És bízunk benne, hogy bármit kérünk is az AKARATA SZERINT, ő meghallgat minket" 1János 5:14

Kérdezheted magadtól: miért akarná Isten, hogy TE nyerj? És a többi millió aki ugyan ezt kéri?

Viszont, ad egy jó tanácsot azzal kapcsolatosan, mi az amit meghallgat: "Ha tehát valamelyikőtöknek bölcsességre van szüksége, kitartóan kérje azt Istentől – mert ő nagylelkűen és szemrehányás nélkül ad mindenkinek –, és megadatik neki." Jakab 1:5

Máté 7:11

"Ha tehát ti, bár bűnösök vagytok, tudtok ajándékokat adni a gyermekeiteknek, akkor égi Atyátok mennyivel inkább ad ajándékokat azoknak, akik kérik őt!"

Milyen ajándékról beszélt Krisztus?, a további versek elmondják.

2023. febr. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
34%
Mert nem létezik és amúgy is le se szrna téged ha létezne.
2023. febr. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Gondolj bele, melletted még imádkoznak ezért 1-2 millióan, ha neked teljesíti, mindenkinek teljesíteni kellene és te se kapnál szinte semmit, ahogy a többiek sem. Mivel a szelvényekre befizetett pénz egy részét osztják ki a nyertesek között.
2023. febr. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
A szerencsejátékkal nagy vagyont lehet szerezni (általában inkább elveszteni) és Jézus pont arra biztat, hogy ne világi javakra törekedj.
2023. febr. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!