Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha valaki gyógynövényekkel...

Ha valaki gyógynövényekkel foglalkozik (pl drogériai/gyógynövény kereskedő vagy gyógynövényeket termeszt), az bűn Isten szerint?

Figyelt kérdés
Annyi bűn van, nem tudom, hogy ez beleszámít-e valamelyik bűnbe?!

2023. febr. 20. 18:11
1 2
 11/15 Kései Sirató ***** válasza:

Te kevered a szezont a fazonnal 10-es. Nem kevertem semmit. Hol állítottam, hogy gyógynövény lenne egy gomba? Nyilván képzelődsz.

Aha, azért van betiltva a droghasználat és drogterjesztés is, mert hasznos.

2023. febr. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Drogériában árulni nem bűn, droggal kereskedni viszont még a Btk. szerint is az.
2023. febr. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nem kábítószer forgalmazásra vonatkozik a kérdés!
2023. febr. 23. 15:46
 14/15 anonim ***** válasza:
Hogy jön ide a droghasználat és a drogterjesztés? A marihuána az 1930-as évekig gyógynövény volt, benne volt a hivatalos gyógynövényes lexikonokban és széles körben alkalmazták. Ahol később betiltották nyilván már nem maradt gyógynövény státuszban és az illegális felhasználók nem a gyógyhatások miatt fogyasztották. Nagyon sok országban elkezdték legalizálni különösen a gyógyászati célú felhasználását, nyilván azért mert úgy ítélték meg, hogy több a gyógyászati haszna mint az az esetleges kár ami az élvezeti cikként fogyasztásból adódhat.
2023. febr. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Csak leírtuk, hogy az lenne a bűn és nem a sima drogéria, ennyi.
2023. febr. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!