Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Az embereknek miért kell...

Az embereknek miért kell jobban a gyógyszer, mint ha gyógynövényeket használnának?

Figyelt kérdés
Azt nem értem, hogy régen nem voltak gyógyszerek ugye. Csak gyógynövények, és az emberek azokat használták. Jó, sok olyan betegség van, amit nem lehet növényekkel gyógyítani. De, manapság az emberek miért besznek inkább drága gyógyszereket, ami nem is biztos, hogy hat, lehet másikat kell venni(ismerösöm gyógyszergyárba dolgozik, és mondta, hogy úgy gyártanak sok gyógyszert, hogy nagyon gyenge a hatása, hogy az emberek többet, drágábbat vegyenek), és miért nem termesztenek az emberek saját gyógynövényeket? Szinte minden féle bajra van gyógynövény, ami természetes, nincs telerakva kitudja mikkel mint a gyógyszerekben. Szóval az emberek miért gyógyszereket vesznek, ahelyett, hogy természetes gyógyszereket használnának?
2010. júl. 23. 12:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Én próbáltam ,hogy át állok a gyógynövényekre.Sajnos még mindig olcsóbb a gyógyszerek..Néha olyan sok pénzt elkérnek egy gyógynövényért,hogy azt már nem engedhetem meg magamnak..és szerintem evvel nem vagyok egyedül..Ezért maradnak a gyógyszerek,de szerencsére azokra sincs szükségem...
2010. júl. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Régen nem voltak bizony gyógyszerek...és régen mennyi is volt az átlagéletkor?
2010. júl. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Mennyi?
2010. júl. 23. 13:14
 4/22 anonim ***** válasza:
A mostaninak a töredéke :)
2010. júl. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
És most akkor mennyi az átlag életkor?
2010. júl. 23. 13:23
 6/22 anonim ***** válasza:
Olyan 70 és 80 között, de ez terüületenként véltozik és függ az életviteltől is.
2010. júl. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%

Olvasd el a "Cenzúrázott egészség" c. könyvet Dr. Lenkei Gábortól!

Ebben minden kérdésedre választ kapsz.

2010. júl. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Hát de nem is a gyógynövények miatt volt töredék az akkori életkor..számold bele a más táplálkozást higiénia hiányát stb.

És a gyógyszerek jelentős részét a gyógynövényekből készítik, vagy ma már az azokban lévő anyagok előállításával.

Illetve a gyógynövény használat sme drága, ha megtanulod felismerni őket és járod a mezőt..tv-ben volt egy iylen bácsi aki ismerte és ezzel foglalkozik, kb percenként álltak meg a mezőn mert talált valami növényt amit begyüjtött.

2010. júl. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem a gyógynövényekre gondoltam, hanem a gyógyszerek hiányára. Természetesen nagyban közrejátszott a higiánia, stb. is. Viszont most van olyan, hogy beteg vagyok, szedek antibiotikumot és meggyógyulok. Régen ez a folyamat ilyen volt: beteg vagy, meg fogok halni(nagy eséllyel).
2010. júl. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Időszámításunk kezdetekor az átlagéletkor 22 év volt, 1200-ban 30, 1400-ban 35, a XIX. század közepén 40, 1900-ban 47, s ma már a 80 év.


Lenkei könyvét meg elolvastam és olvasás közben lett gyanús, hogy a szcientológia egyház tanait olvasom és felmentem a honlapjára és mit látok hát valóban. Ron Hubbard művének fordítása, meg a szcientológiai egyház elixirjeit árulja vitaminnak álcázva. (Katie Holmes is milyen jól néz ki tőlük.)

2010. júl. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!