Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hiszed hogy a halál után van...

Hiszed hogy a halál után van menny vagy valami ahol találkozunk elhunyt szereteinkel?

Figyelt kérdés
2023. márc. 29. 16:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%
Nem.
2023. márc. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
30%
Igenis meg nem is, de talán jobb lenne, ha nem lenn ilyen.
2023. márc. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
7%
Én hamarosan megtudom :-)
2023. márc. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%
Nem.
2023. márc. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
75%
Hiszem, hogy a halál után van valami. Alapjába véve szkeptikus voltam, de az évek alatt történtek már velem olyan dolgok amik miatt nagyon komolyan hiszek a halál utáni létezésben, lélekvándorlásban.
2023. márc. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
77%
Nem erre van saját bizonyítékom is.Szívleállás miatt meghaltam és 4 percig voltam halott.Olyan volt mintha mélyen aludtam volna álom nélkül.
2023. márc. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
77%
Nem . Voltam "halott", újraélesztettek, mákom volt hogy kitartó volt a mentős, meg a családom akik küzdöttek értem míg ideért a mentő. Nincs fehér fény, nincsenek angyalkák "odaát", nincs menyország. Feketeség van, és semmi. Szerencsére. Megnyugtató hogy nem fognak még halálom után is cseszegetni.
2023. márc. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
40%

Egyszer engem is újraélesztettek. Én melegséget éreztem, szinte égtem. Feketeség volt, és egyszer csak ott volt velem julian mcmahon 🤔😂😂😂

Nem is olyan rossz a túlvilág

2023. márc. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Utolsó, rengeteg ilyen történet van, az agyad oxigénhiányos állapota okozza.
2023. márc. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
21%

Nem. Pontosabban ehhez különleges "képességek" szukségeltetnek. Ha két ember leginkább a szeretet által olyannyira egymásra van hangolva, akkor semmi, szó szerint semmi sem lehetetlen. Ellenben az a találkozás sem tartana örökké. A világban ui egy állandó dolog van: a változás.

Szoval igen lehetséges, de nem igazán az éberen is bódult állapotban lévő mai ember számára. Szomorú? Az. Ezért kell lehetőleg addig jót tenni a másikkal, amíg e világban tartózkodik.

2023. márc. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!