Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az egyik legjobb barátontól...

Az egyik legjobb barátontól 150ezret csaltak ki reinkarnációs utaztatásra azzal a címszóval, hogy megkell utaznia miért nem szeretne gyereket. Ezeket a csalókat nem kéne már valahogy szankcionálni? Szerintem kimeríti a csalás fogalmát.

Figyelt kérdés

2023. ápr. 7. 08:42
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

NEM. Ha a barátod annyira ostoba, hogy ilyesmiért fizet bárkinek is, az a saját hülyesége, senki nem kényszetítette arra, hogy elhigyjen olyasmiket mint reinkarnáció, meg hasonlók.

Aki hülye, az fizessen. Értelmes embert garantáltan nem beszélnek rá ilyenre, mert az nem hiszi el ezeket.

2023. ápr. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó lecke volt a számára. Legközelebb kétszer is meggondolja, mielőtt naivan ki ad ennyi pénzt valamire.
2023. ápr. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
72%
Tőlem SZJA fizetés néven milliókat csal ki minden évben a magyar állam, ezt hol lehet érdemben jelenteni?
2023. ápr. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem is csalás. Én úgy tudom, csak az nem számít csalásnak, ahol nyíltan a show-ért fizet az ember (ilyen cigánykártya meg kristálygömb), de mindaz, ami nem nyíltan bevallottan show, az már csalásnak számít, én úgy tudom. Szerintem konzultáljon ügyvéddel.
2023. okt. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%

A spirituális fejlődése része, ahogy mindegyikőtöké, hogy annak mélységes igazságában megértsétek, sose kell fizetni ilyenért. Aki pénzt kér, már minőségtelen. Mi, akik a ti szemetekben képességekkel eendelkezünk, örömmel szolgálunk titeket, mert a szemünkben a szeretett testvéreink vagytok, akiknek jót akarunk, ahogy ember a gyermekének, közeli testvérének, legjobb barátjának.

Most a barátod kapott egy falatot ebből. Ő teremtette magának ezt az utat, hát normális, hogy végig is sétál rajta.

Én egész életemben kb 6500 forintot láttam csak ezekből, és azt is csak kvázi rámkényszerítették, mert egy kis hobbi összegyűlésre elmentem beszélni.

Valamint azt is meg tanulja majd, hogy nincs olyan, hogy bármi kellene. Minden amire szükségünk van, bennünk van most.

2023. okt. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Én úgy fogom fel az ilyen sarlatánokat, hogy két hülye egymásnak viccet mesél és ezért az egyik fizet.
2023. okt. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 szp72 ***** válasza:
100%

Mi a fene az a reinkarnációs utazás? Valami hipnózis, amiben úgymond visszaemlékszik az előző életére? Aki olyan hülye, hogy ezért fizet az megérdemli.


Egy vicc:


- Mit csinálsz itt Móricka?

- Tudja rendőr bácsi alma magot árulok, 20 ezer forint darabja ugyanis módfelett okosít.

- Hát jó én is veszek kettőt, de nem ajánlom, hogy becsapj!

A rendőr megeszi.

- Móricka te becsaptál, ennyi pénzért több kiló almát is vehettem volna.

- Látja rendőr bácsi! Már is hatott!

2023. okt. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!