Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A Biblia már nem lesz többet...

A Biblia már nem lesz többet bővítve vagy modernizálva? Hogy a Bibliai tanokat a jelenkori erkölcs alapján újraírják + átszerkesztsék a nőkről és melegekről alkotott téveszméket s aszerint élni hogy szeressük egymást ne csak a bajt lássuk meg.

Figyelt kérdés

Rengeteg vitát szül a keresztényi szemlélet hozzáállása az LMBTQ és feminista életmódok között. A keresztények ilyenkor mindig a Bibliára hivatkoznak, míg a szemben álló felek csak elfogadást és megértést várnak.

Nem egyszerűbb e petíciót indítani az Egyház felé, hogy összehívva egy zsinatot megváltoztassa az elavult elveket? Hisz cirka 1200 éve lett megfogalmazva, más tanok jártak még a- korban.

Ferenc pápa annyi embernek megbocsátott, bocsásson meg hát és rendelje el a Biblia egységesített modernizálását!



2023. ápr. 19. 18:30
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
80%
Kár volt leírni ezt a hosszú homofób szőveget, mert senki nem olvassa végig
2023. ápr. 24. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
100%

50


""Már mint hangokat hallasz a fejedben? Felteszem nem telefonon beszéltek."


→Akár igen, akár érzéseken keresztül, de megmutatja magát, kijelent minden igazságot, amire szükségünk van."


Akkor nem lesz nehéz számodra, hogy leírd mi lesz a mai ebédem.

Isten pontosan tudja erre az egyszerű kérdésre a választ. Te pedig beszélő viszonyban állsz vele.

Állításod szerint. Persze ha hazudtál erről, hogy alátámaszad a nézeteidet akkor nem tudsz válaszolni és max kifogásokat tudsz keresni.

De ha helyesen megválaszolod a kérdést akkor elismerem, hogy mindenben igazad volt, megmentesz a téves úttóĺ és azon fogok dolgozni, hogy a helyes útra tereljek másokat.


Szóval segítesz az eltévejedet bárányon egy egyszerű kérdés megválaszolásával?

Mi lesz az ebédem?

(Már fix, hogy mi lesz az ebédem nem késöbb fogom megvenni/rendelni.)

A legjobb az lenne ha az extrább részeket is leírnád.

2023. ápr. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
50%
Szépeket irtál köszi
2023. ápr. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
11%
#52: Hiába gúnyolódsz, Isten nem az ember cselédje, és nem vásári mutatványos, hogy a kívánságaidat mérlegelés nélkül teljesítse.
2023. ápr. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
11%
54 pontosan
2023. ápr. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
52%

54


A kérdés nem neked szólt, nem gúnyolódtam és nem vásári mutatványt kértem.


A kérdező azt állította, hogy beszél Istennel. Számára egy ilyen kérdés megválaszolása így nem lesz nehéz és a megválaszolásával igazolhatja, hogy valóbban beszélt Istennel és innentől vitán felül áll minden amit kijelentett.

Azért sem vásári mutatvány mert jelen helyzetünk a Bibliából talán ismerheted az eltévelyedett bárány történetét amire jelen helyzetünk is hajaz. Tehát ha valóbban én tévedek és a másik válaszolónak van igaza akkor én éppen egy eltévelyedett bárány vagyok akinek a vissza térése Istennek nagyon fontos. Ennél fogva valószínűbb, hogy válaszolni fog a kérdésre. Különösképpen mert utána én is további eltévelyedett bárányokat terelnék hozzá vissza. Ami számára nagyon fontos.

2023. ápr. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
0%
Soros György és emberei kegyetlenek voltak, gyötörték a keresztény embereket, akik rettegtek tölük. Egyetlen ember mert szembeszállni velük: Orbán Viktor miniszterelnök Úr! Orbán Viktor olyan erős volt, amilyet még nem látott a világ, erejét csak szíve nemessége múlta felül. A keresztény embereket kegyetlen üldözte Soros György, ám ahol megjelent a Soros, ahol ártatlan keresztény emberek szenvedtek, ott termett hirtelen: Orbán Viktor
2023. ápr. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!