Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jól gondolom, hogy az antikris...

Jól gondolom, hogy az antikrisztus liberális lesz és az Usaból fogja irányítani a dolgokat?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 25. 09:00
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Az Usaba fog születni vagy adj Isten már megis született?
2023. ápr. 25. 09:01
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem.
2023. ápr. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%

Vicces ám a dolog. A múltkor a bing mesterséges intelligenciájával konzultáltam Krisztusról és Antikrisztusról. Kértem, hogy kreatív módon próbálja meg elmondani, hogy mit mondana az Antikrisztus. Erre elkezdett idézni a Bibliából. Jézus szavait. Aztán kitörlődött amit beírt válaszként és már nem is tudtam vele kommunikálni.


Ekkor döbbentem rá, hogy basszus, ennek igaza van. Hát nem pont ugyanazt mondaná, mint Krisztus? Nem pont keresztény konzervatívnak álcázná magát?

Elhiteti a népekkel, hogy olyasmi, mint a megváltó. Aztán jön a feketeleves, amikor már mindenki viseli a bélyegét.


Adja Isten, hogy megszületett, mert akkor közel van az óra, amikor Krisztus is megérkezik, hogy helyre tegyen mindenkit.


Talán a Viktor az. Bár ő azért megtévesztő, de mégsem Antikrisztus.


Ha hinni lehet a jelenéseknek és ma térne vissza, akkor a világ lakosságának 99,99 %-át bepalizná.

2023. ápr. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem inkább hidat ácsol liberálisok és konzervatívok közé, jobb oldal és baloldal közé, katolikusok és protestánsok közé és megannyi különbözőséget áthidal. Ő (vagy Az) lesz aki (vagy ami) az emberiséget egyesíti. Ezért is fogja az emberek nagy többsége elfogadni, követni, és "imádni' nem vagyok benne biztos hogy ember lesz. Lehetséges inkább hogy egy mesterséges intelligencia vagy egy mesterséges intelligenciával felruházott ember hibrid valami. S a bélyegét aki felveszi, nem lesz más csupán a mesterséges intelligencia kiterjesztése.
2023. ápr. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Rosszul gondolod, mivel János apostol szerint az antikrisztus az, aki tagadja, hogy Jézus a Krisztus. Mármint aki tudatosan tagadja. Márpedig ilyen ember lehet konzervatív és liberális is, lehet bal és jobboldali is, sőt sok ilyen ember van. A Szentírásban olvashatjuk, hogy már az apostoli időkben is "sok antikrisztus támadt".
2023. ápr. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Kései Sirató ***** válasza:
0%
#5-ös tudnál írni ge yigehelyet, hogy hol van a Bibliában, hogy már az apostoli időkben is "sok antikrisztus támadt"? Előre is köszönöm.
2023. ápr. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
nem fog írni 5-ös, mert aki nincs ellenünk, az velünk van.
2023. ápr. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Klasszikus értelemben vett liberális biztosan nem lesz. 😃
2023. ápr. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

#6

"Gyermekeim, itt az utolsó óra, és amint hallottátok, hogy antikrisztus jön, és íme, most sok antikrisztus jelent meg: ebből tudjuk, hogy itt az utolsó óra." 1Jn2,18


Nagyon szívesen.


Más fordításban "sok antikrisztus támadt".

2023. ápr. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Javaslom Máté 24-et kompletten: (5 perc)

[link]

2023. ápr. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!