Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Antikrisztus 7 éves korszaka?

Antikrisztus 7 éves korszaka?

Figyelt kérdés

Egy kérdés alá kaptam egy privát üzenetet, aminek vége lett, viszont most láttam véletlen, hogy a tárgy ez volt "antikrisztus 7 éves korszaka". Sajnos eltiltottak a felhasználót, gondolom mert túl normális kérdései lehettek( megesett velem is számtalanszor), ezért nem tudom megkérdezni tőle, miért volt ez az üzenet témája.

Racer3 volt a felhasználónév.

Esetleg valakinek van valamilyen tudása ezzel kapcsolatban?



2023. febr. 27. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
2016. jul. 10 - 2023. jul. 9.
2023. febr. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hmm. Ez valószínűleg téves, mert 2024 után valamikor kezdődik csak. Jelenleg az antikrisztus nem is tudja magáról.
2023. febr. 27. 16:18
 3/7 anonim válasza:
Ugyebár 2 szakaszra lehet osztani ezt a hét évet. 3,5 èvig elhiteti majd a világgal hogy "béke és biztonság" van. Sikerült megteremtenie. Az hogy az egyház akkor még itt lesz e, vagy ez előtt elragadtatunk..ez még kérdéses. Nem igazán tudja senki. Viszont a második fele ami utánna jön 3,5 év..az olyan borzalmas lesz hogy olyan korszak nem volt még a világ történelemben. Holokauszt lepkeszedő kisgyerek lesz ahoz képest. Akkor már biztosan nem leszünk itt. A nagy nyomorúság, ami elől elragadtatunk. Ugye először mindenki be nyeli majd a kamuit az Antikrisztusnak..megteremti a békét. Segít a zsidóknak felépíteni a harmadik templomot Izraelben. Viszont amikor ez megtörténik, ki kiáltja magát Krisztusnak és ő ül be a templomba. Megszencsègteleníti majd a templomot..ekkor esik le a zsidóknak hogy mi is a szitu. Onnantól aztán kő kemény keresztény üldözés (mártír halál)..stb aki nem veszi fel a bèlyegèt ..a jelet. Az nem vásárolhat, konkrétan semmit nem tehet majd meg. Totális kontroll lesz. Egyébként a Krisztusi ezred forduló.. Jézus keresztre feszítèsènek ezred fordulója a harmincas évek elejére tehető. Olyan 32-34 körül. Valószínűleg eddig kell megtörténnie mindennek. Most az hogy az elragadtatás lesz e akkor, vagy ebből le kell e vonni éveket azt nem igazán tudni. De szerintem ezen túl már nem lesz korszak. Le lesz zárva.
2023. febr. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom miről beszélsz. Vagy nagyon különbözik a tudás halmazunk, és csak 1-2 dologban vannak közös részek, vagy a tiéd nem tudás. Milyen elragadtatásról beszélsz?


Kétlem, hogy így lenne, ahogy leírtad. Antikrisztus vagy nem nyilvánítja ki magát krisztusnak, hisz ahhoz pici, vagy a mögötte mozgolódó bölcsek adnak majd neki tanácsot, hogy tegyen ilyet, de ezt is kétlem, hisz amikor már átveszi a bolygó irányítását, megszűnik a hazugság a mostani fogmájában.


Antikrisztus a népírtás elején fog becsatlakozni a történetbe ha minden igaz. Nem lesz semmiféle zsidó meg keresztény mizéria, és nem segít senkinek majd templomokat állítani, hisz azok az előző, mostani kor fertőjéhez, istenellenességéhez tartoznak.


Teljesen nem értem ezt a levezetést. Miért kéne elhitetnünk az emberekkel, hogy béke van, amikor konkrétan ez a célunk! (?) A célunk, hogy a bolygó hirtelen felindulásból kimásszon a több ezer éves gödréből, és elkezdjen gondolkodni és isten felé nyitni. A 2032-es év amit mondasz, nálam is teljesen stimmel, ahogy 1-2 más dolog is tökre egybevág azzal, ami nálam van, de 1-2 dologról azt se tudom mire gondolsz. Milyen elragadtatás? Nem megy innen sehova senki sem. Vagy meghalsz, vagy maradsz.


Kétlem, hogy az antikrisztus képes lenne bármit is megszentségteleníteni, mikor isten szolgálatában erőlködik majd azon, hogy megváltsa a bolygót.


A 2X 3.5 éves felbontást nem értem. Lehet hogy majd több év után lesz változtatás, ki tudja, de miért járna ez borzalmakkal, főleg hogy addigra már rég csak a normálisabbak maradtak itt.

2023. febr. 27. 17:11
 5/7 anonim ***** válasza:
57%

Én hetente kapok szektás sültbolondoktól privát üzeneteket, amiket általában válaszra se méltatok. Neked se kell túlagyalni.

A Bibliában nincs szó ilyesmiről, Jézus maga mondja, hogy egyedül Isten tudja a napot és órát, szóval felőlem bárki hirdethet bármilyen baromságot, én vagy nevetek rajta, vagy szánom a szerencsétlent.

2023. febr. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Valószínűleg minden téves, amit a kérdező hisz.
2023. febr. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Lucifer-666 ***** válasza:
49%
Biztos Jehova lehetett.
2023. febr. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!