Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztény fiúk, titeket...

Lucifer-666 kérdése:

Keresztény fiúk, titeket zavarna, ha kiderülne, hogy Istennek melle van?

Figyelt kérdés

2023. máj. 3. 21:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ez a te véleményed, légy olyan szíves mutasd meg az igazad.
2023. máj. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%

Ennyire azért a kereszténység sem tévhit.

I-ten létezik, de létezése nincs határidôhöz kötve.

Felfoghatatlan és egysége is határtalan.

Nincs fizikai formája, nem is test Ô, nincs mihez hasonlítani Szentségét. Ôsibb minden teremtménynél, elsô, de elsôségének nincs kezdete.

2023. máj. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Most miért kell bántani velem Luci-666-ot? Én bírom a humorát, pedig keresztény vagyok. Szereti a zúzós rockot. Ugyanazokba a kategóriákba ír mint én. Szerintem lány. Vagyis nő.

Jó, lehet, hogy csak fantáziámban lány, a valóságban meg egy 120 kilós szőrös vadállat, de a humora. Az gyilkos humor, de jó értelemben vett gyilkos humor.

meg tök jó kérdéseket dob be. Ezek amúgy tényleg gyakori kérdések.

És a válaszom nem. Nem zavarna. A férfiaknak is van mellük amúgy meg. Bírom az ilyen beugratós kérdéseket.


Sosem láttam az ördögűző című filmet, de a kedcenc részem, amikor a kiscsaj egy fakeresztel maszturbál. Ilyenkor mindig elgondolkodom, hogy milyen menő már Krisztus. Így kétezer év távlatából is simán bejut a csajok bugyijába. Eszméletlen jelenet. kár, hogy nem láttam a filmet.


Hé Kérdező. Ha lány vagy veled simán megnézném. Egyszer írtam egy privátot és b@sztál visszaválaszolni. Azóta sejtem, hogy te lány vagy.

Fekete hajú, zöld szemű, fehér bőrű, olyan 25 körüli lány. Vagyis nő.

Amúgy nem vagy sátánista, csak ilyen bulisátánista. Szeretnél hinni Istenben, de még jobb lenne, ha Isten lennél. Vagyis Istennő.


Ja és nem jársz kimondottan fekete cuccokban. Sokkal inkább színesekben. Igen, elképzelek valamiféle testékszert is a fülbevalón kívűl is neked és egy, minimum egy tetoválást is. Vagy egy sátánfejet vagy egy egyszervút, de ilyen fekete egyszarvút.


és amióta azt feltételezem rólad, hogy te leányzó vagy, azóta értelmet nyert minden. Van szemcsid is szerintem, de inkább kontakt lencsét hordasz.


Ilyennek képzellek kérdező.

Ha ilyen vagy hozzám jönnél feleségűl?

K

2023. máj. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
Csak egy troll, ha téged szórakoztat, akkor eltévelyedettségben vagy. Nagyon súlyosan.
2023. máj. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

#13 kérlek ne álmodozzál!

Elmúltam harminc és férfi vagyok. Keressél valaki mást magadnak és felejtsd el, hogy léteztem...

2023. máj. 5. 23:10
 16/21 anonim ***** válasza:
Disz iz biginin bjutiful love
2023. máj. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
Kamuzol kérdező. Nem tudod bizonyítani a kilétedet. Nem fednéd fel az identitásod. Én Belovics Krisztián ezt ismét megteszem.
2023. máj. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Csak akkor zavarna, ha Isten férfi.
2023. máj. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
#17 van barátom, szóval kopj le! Amúgy sem mondanék neked semmit, hogy aztán elraboljál meg megerőszakoljál...
2023. máj. 6. 13:11
 20/21 anonim ***** válasza:

#14

Hát inkább szórakozni kell azokon akik badarságokat beszélni, mint idegeskedni.

2023. máj. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!