Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova Tanúja,Baptista vagy...

Jehova Tanúja,Baptista vagy Agapé gyulekezethez erdemes tartozni?

Figyelt kérdés
2023. máj. 6. 22:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Vidiripi


"Szeretnek tartozni valahova,ahol jókat lehet beszelgetni,ahol egy kisebb csoport összegyűl és mindenki mesélhet a problémáról!"


Ebben az esetben ne Jehova tanúit válaszd! Ott nincs olyan hogy egy kisebb csoport összegyűlik és elbeszélgetnek.

Kb. 10 évvel ezelőtt voltak házi közösségek Jehova tanúinál is de ezeket megszüntette a szervezet!

- Társas összejöveteleik szoktak lenni bár van ahol a pandémia miatt ezek elmaradtak és még most sem szerveznek ilyen alkalmakat!

- Jehova tanúival kötetlenül beszélgetni nagyon nehéz, ha úgy is indul nagyon gyorsan eljutnak a szervezet által tanított dolgokhoz!

Ritka kivételek persze vannak, de azok tényleg ritkák!

- A másik kettő esetében vannak kisebb csoportos beszélgetések!

2023. máj. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszod! Akkor náluk nincs iylen összejövetel! Mármint Jehova tanúinál?!
2023. máj. 20. 13:12
 13/14 anonim ***** válasza:

Vidiripi


Nem, Jehova tanúinál már nincs!

2023. máj. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha jókat akarsz beszélgetni akkor menj inkább fradi meccsre,ha viszont meg akarod ismerni az igazságot akkor a hit gyülekezetét ajánlom!!Én is melegként tértem meg és szeretettel fogadtak.Viszont én azzal a céllal kezdtem el járni,hogy megszabaduljak és új krisztusi identitásom legyen s családot tudjak alapítani feleséget találjak s gyerekeim legyenek..Ehhez minden segítséget megkaptak viszont neked el kell dönteni mi a célod sz életben és a másságoddal! Ha nőt akarsz nőként akkor abban előre mondom nem fognak támogatni mert minden bűnös ember aki Istenhez fordul az első lépés a megtérés!! Ez azt jelenti ,hogy megváltoztatod a gondolkodásmódodat ahogy eddig a bűnről saját magad alkottál!! S mivel a homoszexualitás mint cselekedet az bűn azaz paráznaság,ezért neked is így kell majd ezután erről gondolkodnod és keresned kell ebből a szabadulást illetve helyreállást! Az,hogy ez a gyakorlatban ,hogy működik azt majd ott elmondják de az sem kizárt,hogy fogsz ott talalni olyan keresztény testvéreket akik szintén hozzád hasonlóan ebből tértek meg sőt aki azóta már helyre is állt ebből részben vagy egészében!! Én a történelmi egyházakat nem ajánlom meg más kisebb egyházat se,olyat meg pláne nem ahova szeretet címszóval befogadnak viszont támogatnak is a bűnös életvitelbe mert Istent fárasztani nem szép dolog,attól jobb a fradimeccs!!!
2023. júl. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!