Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A muszlimok miért metélkednek...

A muszlimok miért metélkednek körül?

Figyelt kérdés
Illetve az európai muszlimoknak (bosnyákok, albánok) is kötelező?

2023. máj. 10. 15:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 anonim ***** válasza:
39%

"Felesleges is, aki olyan érveket hoz amikbe nem tud belekötni, az automatikusan hazug kereszténnyé avanzsálódik a szemében. Így tud megragadni a saját kis mesevilágában."


Itt én vagyok az egyetlen aki bármit is bizonyított te féleszű. Számos tudományos cikket mutattam amik engem igazolnak és többek között a WHO is azt állítja amit én. Te semmi baj, úgy látszik a te mesevilágodba az igazság nem fér bele.

2023. máj. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/72 anonim ***** válasza:
Na ugye, még a WHO-ról is inkább hazudik, minthogy beismerje hogy egy kontinens és az emberiség közt sem tud különbséget tenni. Hanyagolható a szerencsétlenje, hisz még csak fel sem fogja mi mindenen bukik el az összes létező érve.
2023. máj. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/72 anonim ***** válasza:
51%
Akkor a WHO is hazudik? :) Szánalmas vagy.
2023. máj. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/72 anonim ***** válasza:
Nem, te hazudtál az ott leírtakról. Lám, még szöveget értelmezni sem tudsz, hisz a WHO cikkével és az előbbi kommentemmel is csúnyán felsültél. Ennyit rólad!
2023. máj. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/72 anonim ***** válasza:
0%
Miben hazudtam? :) Kifejtenéd? :) Csak mert te vagy a féleszű aki azt hazudja a körülmetélésnek semmi haszna, primítiv szokás és még káros is. Ellenben a tudományos cikkek és a WHO is azt bizonyítják a körülmetélésnek nincs semmi káros hatása, mitöbb számos súlyos, halálos betegség megelőzhető így. Szóval nem csak féleszű vagy de gátlastalan hazudozó is.
2023. máj. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/72 anonim ***** válasza:
91%

“ De csak lásd milyen ember ez a David Wood akire hivatkozol. Ebben a vidóban kitépi a Korán lapjait, megrágja aztán kiköpi:”


Nem éppen elegáns megmozdulás az tény, de közben nem veszed figyelembe a kontextust, ami arról szól, hogy sok muszlimnak semmi gondja nők megerőszakolásáról és hitetlenek gyilkolásáról beszélni

2023. máj. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/72 anonim ***** válasza:
91%

56

Folytatása:

Szóval a kontextus: a vitapartnere inzultálta David feleségét, és erre válaszreakcióul ette meg a Korán egyik lapját. Mert az tok rendben van, ha valakinek a feleségét szóban bántalmazzák, de az nem hogy valaki megesz egy könyvdarabot.


Amúgy James White nyilvánosan meg is fedte ezért David-et. Fordított esetben szerintem mindenki ünnepelné a muszlim apologétát. A béke vallása khm…

2023. máj. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/72 anonim ***** válasza:
39%

"Nem éppen elegáns megmozdulás az tény, de közben nem veszed figyelembe a kontextust, ami arról szól, hogy sok muszlimnak semmi gondja nők megerőszakolásáról és hitetlenek gyilkolásáról beszélni"


Ez szintén hazugság. Az iszlám tiltja nők megerőszakolását és a gyilkosságot. Minden vallásos muszlimnak gondja van ezzel ha valaki ilyet tesz. Egyébként meg toronymagasan keresztény országokban erőszakolják meg a leggtöbb nő és keresztény országokban történik a legtöbb gyilkosság, szóval David Wood logikája alapján akkor a Biblia lapjait kellett volna kitépnie, megennie aztán kiköpnie.

2023. máj. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/72 anonim ***** válasza:
93%

"Egyébként meg toronymagasan keresztény országokban erőszakolják meg a leggtöbb nő"

Ja, az oda menekült mohamedánok...

2023. máj. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/72 anonim ***** válasza:

"Szóval a kontextus: a vitapartnere inzultálta David feleségét, és erre válaszreakcióul ette meg a Korán egyik lapját. Mert az tok rendben van, ha valakinek a feleségét szóban bántalmazzák, de az nem hogy valaki megesz egy könyvdarabot."


Nem ismerem a történetet. Mondjuk mivel ez a David Wood egy hazug keresztény, simán el tudom képzelni hogy nem történt ilyen. De még ha történt is, szerinted ilyenkor ez a helyes reakció? Kitépkeded a Korán lapjait, megrágod és kiköpd? Aztán meg csodálkozol hogy miért néznek titeket keresztényeket erőszakos primitív barbárnak?



"Amúgy James White nyilvánosan meg is fedte ezért David-et."


Nem tudom ki az a James White.



"Fordított esetben szerintem mindenki ünnepelné a muszlim apologétát. A béke vallása khm…"


Újabb hazugság. Az iszlám világban nem tesznek ilyet a Bibliával ha meg mégis, akkor azt büntetik. Például volt hogy valaki karikatúrát jelenített meg keresztény vonatkozásban amiért letartóztatták:


[link]


Szóval te is egy hazug keresztény vagy. Te magad is ünnepled ezt a primitív legalja keresztény David Woodot közben meg azt hazudod hogy a muszlimiok ünneplnének egy ilyen tettet, pedig valójában a muszlimok büntetik ezt.

2023. máj. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!