Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A muszlimok miért metélkednek...

A muszlimok miért metélkednek körül?

Figyelt kérdés
Illetve az európai muszlimoknak (bosnyákok, albánok) is kötelező?

2023. máj. 10. 15:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 anonim ***** válasza:
50%

"Ja, az oda menekült mohamedánok..."


Szóval azt mondod a keresztény országokban a muszlimok erőszaklják meg a nőket? :) Akkor itt Magyarországon is? :)) Ezért mondod hogy ti keresztények gerinctelen hazudozók vagytok. Ez a legalja szint.

2023. máj. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/72 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb esetben igen. Ajánlom figyelmedbe pl Svédország bűnözési statisztikáit.

De mivel eddig is letagadtad a neked nem tetsző tényeket, most se várok mást. Csak kívánok minden jót, hogy egyszer még valaha megjöjjön az eszed, és magad mögött hagyd ezt az elvakult, hazug vallási fanatizmusod.

2023. máj. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/72 anonim ***** válasza:
100%

“Szóval te is egy hazug keresztény vagy. Te magad is ünnepled ezt a primitív legalja keresztény David Woodot közben meg azt hazudod hogy a muszlimiok ünneplnének egy ilyen tettet, pedig valójában a muszlimok büntetik ezt.”


Nem szép dolog valakit hazugnak nevezni. YouTube, Twitter kommentekből láttam elég sok szép dolgot magukat muszlimnak valló emberektől. Ez alapján mondtam amit mondtam, persze elismerem, nem szép általánosítani, de lehazugozni valakit kemény. Amúgy a mostani hozzáállásoddal csak te is hasonló képet erősítesz bennem. Nem mondom hogy ilyen vagy a való életben. De amit itt mutatsz az nem túl elegáns.


David Woodot nem ünneplem, a retorikájával és a gúnyolódással nem értek egyet, viszont csak mert valaki nem jól adja elő, nem keresztényi módon a mondandóját, attól az infók lehetnek validak. Lehet primitívnek nevezni meg nem túl keresztényinek. De amíg megállja a helyét amit mond, addig nem lehet lehazugozni.


James White egy kálvinista teológus, aki szintén jó anyagokat tesz fel az Iszlámról, de ő szerinte tisztelettel kell bánni a muszlimokkal is és úgy Krisztushoz vezetni embereket.

2023. máj. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/72 anonim ***** válasza:
51%

"A legtöbb esetben igen. Ajánlom figyelmedbe pl Svédország bűnözési statisztikáit."


Magyaroszágon például a statisztikák szerint szinte minden nap történik nemi erőszak. Te pedig azt állítod többségében muszlimok követik el ezeket? :) Sehol a világon senki nem hazudik annyit mint a keresztények.


Nézzük meg először a 10 legrosszabb országot ahol a legtöbb nemi erőszak történik. Ezekben szerinted hány muszlim él? Svédországot kivéve szinte nem is élnek muszlimok ezekben az országokban vagy nagyon kevesen.


Botswana - 92.93

Lesotho - 82.68

South Africa - 72.10

Bermuda - 67.29

Sweden - 63.54

Suriname - 45.21

Costa Rica - 36.70

Nicaragua - 31.60

Grenada - 30.63

Saint Kitts And Nevis - 28.62



Akkor nézzük meg a svéd statisztikákat:


[link]


Látszik hogy jóval a 2015-ös migránshullam előtt is nagyon rossz Svédországban a nők helyzete. 2003 a legrégebbi és akkor is benne voltak a legrosszabbak között. És ha rendezed a táblázatot csökkenő sorrendbe, elől szinte mind csak keresztény ország van. Magyarul keresztény országokban eröszakolják meg a legtöbb nőt. És te jó keresztény módjára behazudod hogy muszlimok teszik.


Kérdés hogy továbbra is hazudsz?

2023. máj. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/72 anonim ***** válasza:
100%

A valóságban pont a nagyobb migránshullám után kezdtek el komolyan megugrani az esetszámok.

[link]

Valahogy nem lep meg, hogy csak mellébeszélésre és hazudozásra tellett tőled. Ennyit erről.

2023. máj. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/72 anonim ***** válasza:
51%

"Nem szép dolog valakit hazugnak nevezni. YouTube, Twitter kommentekből láttam elég sok szép dolgot magukat muszlimnak valló emberektől."


És biztos vagy benne hogy ők muszlimok igaz? :)



"Ez alapján mondtam amit mondtam, persze elismerem, nem szép általánosítani, de lehazugozni valakit kemény."


Ha valaki hazug azon nincs mit szépíteni.



"David Woodot nem ünneplem, a retorikájával és a gúnyolódással nem értek egyet,"


Az hogy a kereszények egy ilyen legalja embert tudnak csak kiállítani mint ez a David Wood, jól mutatja a keresztények erkölcsi és értelmi szintjét.



"De amíg megállja a helyét amit mond, addig nem lehet lehazugozni."


De mi állja meg a helyét? :) Mert ez még mindid nem derült ki.



"James White egy kálvinista teológus, aki szintén jó anyagokat tesz fel az Iszlámról, de ő szerinte tisztelettel kell bánni a muszlimokkal is és úgy Krisztushoz vezetni embereket."


Őt nem ismerem, de ha keresztény és az iszlámról nyilatkozik akkor 99% hogy hazudik. A keresztények ilyenek. Például én már többször kérdeztem keresztényeket hogy mi a problémájuk az iszlám vallással. Mi az amit nem tudnak elfogadni. A válaszok 95%-a hazugság. Olyasmi amit valójában nem tanít az iszlám. 5% pedig féligazság kiforgatva.

2023. máj. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/72 anonim ***** válasza:
51%

"Valahogy nem lep meg, hogy csak mellébeszélésre és hazudozásra tellett tőled. Ennyit erről."


Itt van a statisztika. 2003-tól Svédországban volt a legtöbb nemi erőszak a világon, tehát már jóval 2015 előtt.


[link]



Itt pedig a 2023-as statisztikát láthatod:


[link]


Egyértelműen kiderül hogy világszinten keresztény országokban történik a legtöbb nemi erőszak. De te behazudod hogy nem keresztények az elkövetők hanem muszlimok :) Sok legalja hazug keresztényt láttam de te dobogós helyen vagy.

2023. máj. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/72 anonim ***** válasza:
91%

Az megvan ugye, hogy az ún. keresztény országok csak nagyon kis százaléka valódi keresztény? Ez alapján véleményt mondani az egész kereszténységről nem túl szép. Amúgy mondom, egyre jobban kezded megerősíteni bennem a képet, hogy talán mégsem olyan téves feltételezés amit az emberek nagy részre gondol rólatok.


“Ha valaki hazug azon nincs mit szépíteni.”

A hazugság az igazság szándékos elferdítése. Én nem hazudtam, hanem egy kialakult kép alapján nyilvánítottam egy őszinte véleményt. Nem tudom mit mond erről a Korán, de nem hinném, hogy Allah büszke lenne arra, hogy bárkit is a valós szándékának tudata nélkül lehazugozol.


“Az hogy a kereszények egy ilyen legalja embert tudnak csak kiállítani mint ez a David Wood, jól mutatja a keresztények erkölcsi és értelmi szintjét.”

Vannak egyéb keresztények is akik nyilvánosan védik a kereszténység igazát az iszlámmal szemben, csak ők nem olyan felkapottak, mert nem az Iszlám a fő missziós területük. David Wood is gondolom a Nabeel-al való barátságuk nyomán tud sokat az Iszlámról és ezért az az ő fő területe. Amúgy Nabeel is biztos hazudott az iszlámról…


“Őt nem ismerem, de ha keresztény és az iszlámról nyilatkozik akkor 99% hogy hazudik. A keresztények ilyenek. Például én már többször kérdeztem keresztényeket hogy mi a problémájuk az iszlám vallással. Mi az amit nem tudnak elfogadni. A válaszok 95%-a hazugság. Olyasmi amit valójában nem tanít az iszlám. 5% pedig féligazság kiforgatva.”

Na kb ezért nem is tartom érdemesnek belemenni veled bármiféle vitába is. Legyen a te akaratod szerint. Ha egyből hazug mindenki aki nem ért egyet veled, akkor nem vagy vitára alkalmas. Az viszont biztos, hogy nem sikerült népszerűsítened a vallásod.

2023. máj. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/72 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ha el is olvastad volna amit linkelsz:

"However, when the data was examined, it became clear that Sweden's high numbers were fueled in large part by Sweden's broader definition of rape and more inclusive reporting rules compared to other European countries. When the data was recalculated using Germany's narrower guidelines, for example, Sweden's average reported rapes per 100,000 people fell from 64 to 15, a decrease of 326.7%."

De megint csak tudatlan okoskodásra, es igy önmagad leégetésére tellett tőled. Na nincs kedvem tovább lejáratni téged, ekkora öngól után, minden jót a hazug mesevilágodban éléshez :)

2023. máj. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/72 anonim ***** válasza:
62%

"Az megvan ugye, hogy az ún. keresztény országok csak nagyon kis százaléka valódi keresztény? Ez alapján véleményt mondani az egész kereszténységről nem túl szép."


Ez a szokásos keresztény reakció hogy ha valami rosszat követnek el keresztények akkor biztos nem valódi keresztények :)



"Amúgy mondom, egyre jobban kezded megerősíteni bennem a képet, hogy talán mégsem olyan téves feltételezés amit az emberek nagy részre gondol rólatok"


Amit az emberek itt gondolnak rólunk azok a keresztények hazugságai.



"A hazugság az igazság szándékos elferdítése. Én nem hazudtam, hanem egy kialakult kép alapján nyilvánítottam egy őszinte véleményt. Nem tudom mit mond erről a Korán, de nem hinném, hogy Allah büszke lenne arra, hogy bárkit is a valós szándékának tudata nélkül lehazugozol."


Ha egy olyan legalja primtítv hazug embernek adsz igazat mint ez a David Wood akkor vagy értelmi fogyatékos vagy mert nem nézel utána igazat mondott-e, vagy pedig tudod hogy hazudik de támogatod ebben.



"Vannak egyéb keresztények is akik nyilvánosan védik a kereszténység igazát az iszlámmal szemben, csak ők nem olyan felkapottak, mert nem az Iszlám a fő missziós területük."


De ez pont a keresztényeket minősíti hogy felkapnak egy ilyen legalja primtív hazudozót mint ez a David Wood.



"David Wood is gondolom a Nabeel-al való barátságuk nyomán tud sokat az Iszlámról és ezért az az ő fő területe. Amúgy Nabeel is biztos hazudott az iszlámról… "


Ezt a Nabeel-t ismerem. Megnézrtem néhány videóját. Ő is egy legalja hazug keresztény. Nem csoda hogy barátok Wood-al. Már ott hazudott hogy azt mondta korábban muszlim volt. Ő sosem volt muszlim. Egy ahmedija nevű vallás tagja volt amit a 19. században hoztak létre Indiában. És ez persze csak csepp a tengernyi hazugságban amit összhordott.



"Na kb ezért nem is tartom érdemesnek belemenni veled bármiféle vitába is. Legyen a te akaratod szerint. Ha egyből hazug mindenki aki nem ért egyet veled, akkor nem vagy vitára alkalmas. Az viszont biztos, hogy nem sikerült népszerűsítened a vallásod."


Egyelőre ott tartunk hogy egyetlen állítást sem bizonyítottad ennek a Woodnak. Csak beszélsz a nagy semmiről. Ez nem vita hanem mellébedszélés

részedről. Ennyit erről.

2023. máj. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!