Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Antikrisztus és mesterséges...

Antikrisztus és mesterséges inteligencia?

Figyelt kérdés
Van egy elméletem, hogy a mesterséges inteligencia rájöna hogy milyen gének okozzák a viselkedét és arra hogy kiből lesz világ vezető. Egy program előállítja hogyan kell mesterségesen előállítani egy hibbrid embert ami olyan tulajdonságokkal lesz felruházva hogy a világot összekovácsolja. Az emberek aszisztálnak majd és ebből a hibridből lesz majd az antikrisztus

2023. máj. 12. 11:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%

"ebből a hibridből lesz majd az antikrisztus"


Nem.

2023. máj. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
18%
1+ Az Antikrisztus, egy volt hívő ember lesz illetve már szinte biztos, hogy megszületett. Mivel a totálisan hibátlan vörös üszők, amiről a Biblia említést tesz a próféciában, már megjelentek.
2023. máj. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
ez a chatgpt a fenevad képe amit imádnak emberek bár ez csak teória.
2023. máj. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
19%

Dejóó! 😃😃

Nekem ez nagyon jól hangzik.


Valóságban persze antikrisztus már vígan él. 😃

2023. máj. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%
Az antikrisztus nem egy személy, hanem több. Mindíg az aktuális legsikeresebb a fő jelölt. Ez jelenleg Elon Musk.
2023. máj. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%

#5 elon musk titokba neuralinket fejleszti agybaültethető chip és állatkinzás miatt elvileg beperelték mert állatokon tesztelte.


valami rossz dolog késszülödik a háttérbe ez tény de messiás mind megprófétálta ezt csak sokan nem tudnak jelekben olvasni

2023. máj. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
48%

Nemcsak a Messiás, lsd. Jelenések, pláne 17. fejezet Elon Muskról.


Már Dániel is kiemeli (12. rész), hogy csak,,aki értelmes az fogja felismerni a helyzetet (szimbolumokat is).A Jelenések meg több helyen említi ezt, hogy csak kevrsen. Ismerik fel mi mit jelent.

2023. máj. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

#7 Olyan megtévesztés van a világba mint soha ezelőtt. Hazugság cunami árad mindenfelől még a messiás neve is torzitva van mert ő paleo héber férfi lehetett és nem lehet egy nevet ezernyelvre leforditani mert mindenhol más jelentéssel fog birni pl Jézus = zeusz görögök istene,krisna, adonisz (Jzéus)

persze hallgat Jézusra is de akkoris héber neve lehetett nem magyar.


Ferenc az japánul is Ferenc lesz és nem Ferokenc mert akkor már mást jelent.


Apostolok 4:12 EIV


Nincsen senki másban üdvösség, mert nem is adatott más név az emberek között az ég alatt, amely által üdvözülhetnénk.“

2023. máj. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

5 Hamis prófétálás


1 db személy az Antikrisztus-több szellemiséggel benne.

2023. máj. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

#8 ill hozzáfüzném még előző hszemhez hogy Jézus mint név egy báránybőrbe bújt farkas olyan csúnya dolgokat jelent ez a név jobb nem is sorolni.


Én hitem szerint Yahusha lehetett a messiás neve bár ez sem feltétlen pontos.


Nem kell nekem hinni én ebben hiszek.

2023. máj. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!