Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Elhiszitek, hogy Krisztus...

Elhiszitek, hogy Krisztus jelenleg is harcol a sátánnal?

Figyelt kérdés

Szoktatok imádkozni KrisztusÉRT?


A Krisztusban hívőkhöz szól a kérdés. Mindenkihez, aki hisz Benne és Aki Őt küldte.



2023. máj. 14. 10:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
24%
*ami 2022-ben elindult és még nem teljesedett ki, de bármelyik pillanatban totálisan be fog indulni.
2023. máj. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
51%

#9

Miatta? Azért, mert egy prostituáltakkal háló mocskos ember?


#10

Ezt a Bibliából is idéznéd?

2023. máj. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
19%

Nézz utána te magad, ahhoz nem kell ész, hogy a mésikat dolgoztatni próbálod, miközben te egy lépst nem teszel azért, hogy a korrekt információt megszerezd.


Keress, dolgozz, informálód, keresd meg, kutasd fel ha érdekel.


A munka nemesít:)


Sült galambra (kész eredmény) várni mindenki tud, de megdolgozni érte, megteremteni-az már alig pár embernek megy csak.


Nem, nekem fontos (én már megtettem), hogy pontos információk alapján éljem az életem, hanem annak aki maximálisan tévuton van, és bent csücsül a szakadék mélyén. Hogy kitud-e mászni, az munka, belefektetett energia, azt nem adják készen:)


Sok sikert:)

2023. máj. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
51%

#13

Megtettem, azért is írtam. Csak furcsa volt, hogy a pünkösdi karizmatikusok egy ilyen prostizó, adócsaló romlott emberre néznek fel annyira.


Mi inkább Krisztusra nézünk fel, aki megintette a bűnösöket és Ő maga bűntelen volt.

2023. máj. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
33%

"Nem kell megkérdeznem, a Jelenések könyvét elég nehéz értelmezni, sok keresztény se tudja, mert jövőbeli jövendöléseket olvas ki belőle."


Mert azok jövendöbeli jövendölések.


"Amúgy a Jelenések könyve is írja, hogy a sátán meg lett kötözve."


Dehát ha megleett kötözve, akkor most nincsen. Dehát legyözve sincsen...

2023. máj. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
24%

14 Hilary Clinton, ez csak egy ami pillanatnyilag éppen feljött a googleban:


[link]

2023. máj. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
24%

14 Még egy szintén Hilary Clintonról-és től, mert hogy könyvet is írt a boszorkányságról:


[link]

2023. máj. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
24%

14 "Megtettem, azért is írtam. Csak furcsa volt, hogy a pünkösdi karizmatikusok egy ilyen prostizó, adócsaló romlott emberre néznek fel annyira."


Már megtért a bűnéből. Kapott kegyelmet.

2023. máj. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
50%
Egyet kell értenem másfél pipás kollegával. Az exposingsatanism.org már a nevéből kiindúlva is egy teljesen hiteles forrásnak látszik, ha pedig elolvassuk az ott megjelent információkat, akkor végre megláthatjuk hogy a gonosz patás éppen miben mesterkedik.
2023. máj. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Nem szeretném elolvasni. Össze tudjátok foglalni pár mondatban? Köszönöm.
2023. máj. 14. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!