Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Felkértek keresztapának,de...

Felkértek keresztapának,de nem ciki hogy nincs párom?

Figyelt kérdés

Munkatársam kért fel erre,jóban vagyunk,élet társát is ismerem. Tudják mi a helyzet nálam,hogy nincsen. Keresztanyuka az anyuka barátnője lesz,az édesapa részről meg én.Leendőbeli keresztanyuka jelöltnek meg van párja,és picit kellemetlenül érzem magam,hogy hát nem őket mint egy párt választották.

Erre 2 választ kaptam: A kislányt többször láttam én,meg a leendőbeli kereszt anyja meg játszunk sokat a gyerekkel stb.

A másikat meg a keresztanyuka mondta állítólag,hogy ez így jó,mert ki tudja mi történik az ő kapcsolatukban.Fiatalok vagyunk nagyjábból 23 éves a keresztanyuka jelölt én 30. Szülők is 30-asok.


2023. jún. 28. 02:18
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Persze örülök amúgy:) kislány is aranyos 2 éves ,mikor megyek haza oda jön sír,átölel ,felhuzza magát rám ,körbe puszil
2023. jún. 28. 02:24
 2/12 anonim válasza:
93%
Nálunk fontos szerepe van a keresztszülőnek.Nálunk sincs keresztanya .Nem feltetlen kell egy part választani.
2023. jún. 28. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
98%

Lanyomnak is ugy van,hogy az en unokatestverem a keresztapa,a ferjek unokahuga a keresztanya.

Nem ciki,nem izgulj.

2023. jún. 28. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Párt akkor szoktak keresztszulonek választani, ha azok házasok, vagy régóta együtt vannak.
2023. jún. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha vallásosak lennénk nálunk sem pár lenne a keresztszülő, hanem a párom legjobb barátai és az én legjobb barátnőim.

Nekem is csak keresztanyám van, a későbbi férje engem is megkapott hozzá keresztlányaként.

2023. jún. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A lányom keresztapja a bátyjám lett (neki akkor volt párja, de friss kapcsolat) a keresztanya pedig az unokatestvérem.

Semmi gond nem volt ebből

2023. jún. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki. Mi sem párt választottunk. Sőt, az én keresztszüleim sem egy pár lettek.
2023. jún. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki, en is ugy lettem keresztanya, hogy nem volt parom, mivel fiatalabb vgyok a testveremnel, akinek a lanya volt a kisbaba.

Aztan a ferjem lett a keresztapja, mikor ferjhezmentem.

2023. jún. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ó akkor jó:). Köszi mindenkinek :). Nem volt ilyenbe részem még,picit tartottam ettől,de akkor okés:)).

Poénból rá vágták még,hogy kitudja,még lehet együtt is leszünk később.

2023. jún. 28. 10:04
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki... Én is keresztanya vagyok, a keresztfiam keresztapja nem a párom. Mindkettőnknek van amúgy párja, de semmi félreértés vagy kínos jelenet nem volt ebből.
2023. jún. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!