Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogy folyik a megtérés az Örs...

Hogy folyik a megtérés az Örs Vezér téren az Élő Kövek Gyülekezet szerda esti koncertjein? Ha szeretnék megtérni náluk és bemerítkezni, akkor előre kell bejelentkezni, vagy csak odamegyek valakihez és szólok nekik?

Figyelt kérdés

2023. júl. 26. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak odamész bármelyikükhöz, mikor ott vannak az Örsön, és elmondanak mindent, nem kell semmi előzetes bejelentkezés.
2023. júl. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Te uis tag vagy? Miben menjek? Ruhában úgy értem? Van szabvány öltözékre? Mennyi pénz legyen nálam? üveg bot vagy bonbont kell vinni? Utána ott kell lennem végig, vagy elvisznek valahova hogy regisztráljak a nyilvántartásvkba?
2023. júl. 26. 23:15
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok ott tag, de ezt azért tudom.

Utcai ruha jó, nem kell se pénzt, se semmit sem vinni (üveg bort pláne nem :)). Valószínűleg nem kell ott lenni végig és nem is visznek el sehová, szerintem csak egy kicsit beszélgetnek veled, esetleg megbeszélnek veled egy újabb találkozót vagy elkérik a telefonszámodat. De ez utóbbit csak gondolom, nem vagyok benne 100%-ig biztos.

2023. júl. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Erről hol lehet bővebben olvasni?!
2023. júl. 27. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A gyülekezet oldalainál nem tudok bővebbet:


[link]

https://www.youtube.com/@elokovekgyulekezetbudapest3022/videos

2023. júl. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Köszönöm.
2023. júl. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!