Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Meg szeretnék keresztelkedni,...

Meg szeretnék keresztelkedni, a mormon vallásra, ebben teljesen biztos vagyok, eldöntöttem. Tudom a menetét, már járok misszionáriusokhoz, de engem nagyon pici koromban megkereszteltek reformátusra. Ilyenkor mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Természetesen tőlük is meg fogom kérdezni, csak tartok a választól. Mire számíthatok? (Kérlek, csak akkor írj, ha értesz a témához!)
2023. szept. 8. 13:43
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
34%
Keresni valami értelmesebb időtöltést vagy kevésbé káros vallást.
2023. szept. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Kértem hogy hozzáértőket várnék :/ majd én eldöntöm, hogy a saját életemben saját magamnak mi a fontos
2023. szept. 8. 14:34
 3/27 anonim ***** válasza:
45%

Miért ne válthatnál szabadon vallást? Ha a mormonoknak van külön feltétele erre, akkor őket kérdezd erről.


De, ha valójában hozzájuk csatlakoznál nem mormonnak hívnád. Ez egy kamu kérdés.

2023. szept. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
17%
Semmit, a református keresztség az eltörölhetetlen jegy, azt nem lehet "lemosni". Bármilyen okkult mágiát is hajtanak végre rajtad a sátán szolgái.
2023. szept. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
58%
4: az Isten-adta szabad akarat felsőbbrendű bármilyen emberi demagógiánál.
2023. szept. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Nem volt kamu a kérdés, ők is úgy mondják. Mindegy, már lebeszéltem velük, köszönöm :)
2023. szept. 8. 21:08
 7/27 anonim ***** válasza:
39%

Bár nem vagyok mormon,de minden közösség,amelyik felnőtt,saját hittel rendelkezőt keresztel(alámerít), a gyermekekek alámerítéses ceremóniáját semmisnek ítéli,mivel az egyén hite,akaratan nem döntött amellett.


A szüleid,családtagjaid döntése NEM A TE DÖNTÉSED!

2023. szept. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
51%

Javaslom, hogy járj kicsit jobban utána ennek a vallásnak. Anno elég sokat foglalkoztam velük. Ha tudsz angolul, nézd meg ezt az oldalt:


[link]

2023. szept. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
51%

Ez egy nagyon jó könyv:


[link]

2023. szept. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
A mormonok nem mornomoknak hívják magukat.
2023. szept. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!