Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A Mormon misszionáriusok csak...

A Mormon misszionáriusok csak addig foglalkoznak veled amíg Magyarországon vannak? Miután visszamennek tényleg nem írnak vissza facebookon? Ilyet hallottam. Igaz ez?

Figyelt kérdés

#Isten #Jézus #hit #mormon #Mormon misszionáriusok
2016. okt. 28. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Nem lehet mindenkire általánosítani, de alapjában véve igaz.

Nekik a két éves külföldi misszió kötelező, úgy mint nálunk volt a sorkatonaság. Körülbelül úgy is viszonyulnak hozzá. Azt várják, hogy mikor telik le, és amikor vége, akkor igyekszenek minél hamarabb elfelejteni, és a saját magánéletükkel foglalkozni.


Amíg valaki nincs túl a kétéves misszión, addig nem is udvarolhat lányoknak. Ha hazamegy, persze hogy nem veled fog facebookozni, hanem minél előbb párt akar találni, mert szex csak esküvő után van.

2016. okt. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
20%
#1 Biblia ezert tanitja hogy aki teheti maradjon szuz
2016. okt. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

Én úgy vettem észre, hogy többségük nagyon élvezi a misszióját és sajnálja amikor véget ér. Szívesen tartják a kapcsolatot missziós ismerőseikkel és évek évtizedek múlva is visszalátogatnak és felkeresik őket.


Az viszont lehet, hogy a facebookot már nem használja.

2016. nov. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Nem mindenkire igaz. Ők is emberek. :) Van aki szívesen ír van aki egyáltalán nem.
2017. febr. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Igen. Igaz. Ez tapasztalatból mondom.
2023. ápr. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!