Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Gyávák a pokolra kerülnek?

Gyávák a pokolra kerülnek?

Figyelt kérdés
A biblia ezt is írja. Ez mit jelent a gyakorlatban? Az introvertált ember, mind aki félénk, bátortalan az megy a levesbe?
2023. szept. 20. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A gyávák élete pokol.
2023. szept. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A szerető Isten, aki ilyen személyiséget is teremtett, pedig még pokolra is küldi őket. Az "szép"..
2023. szept. 20. 11:42
 3/4 A kérdező kommentje:

Konkrétan ez a video gondolkodtatott el. Főleg 25 perctől. Nem tudom, de mások kifigurázása, kigúnyolása, mert olyan amilyen, ez így jó? Mit tud az ilyen a másik nyomorúságáról? Egy szeletet lát a másikból csak és milyen jó hogy ő nem szerencsétlen.. mintha én gúnyolódnék bicegve a sántán, mert féllábú.

Az utolsó ami eszembe jut erről a beszédről az a szeretet és egymás terheinek hordozása.

Én is ilyen vagyok, volt hogy azért hagytam a fenébe egy lehetséges munkahelyet mert láttam hogy rengeteg a jelentkező és szokás szerint úgy álltam hozzá, hogy úgysem tudnék megfelelni. Kisebbrendűség érzése végigkísérte az életem. Sosem leszek kockáztató, nagyhangú, pörgős típus. Spiritiszta, ateista, világi emberek között is büszkén vállaltam a hitem, ha kiröhögnek ha nem, ha támadnak ha nem, hitem felvállalásával nem volt gond. De most összezavarodtam rendesen, ezek szerint fejem tetejére is állhatok, nem fogok megfelelni.


https://www.youtube.com/live/weaFQcaYoXg?feature=shared

2023. szept. 20. 13:48
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hívd segítségül Jézust a körülményeidbe, mutassa az utat.

Én is várom, hogy melyik munkahelyet nyitja meg számomra. Addíg is bízok Úrban, ímádom Őt !


Amúgy, ha Jézust követed nem a bűnöket kell keresned, hanem Istent...közben a Vele való közösség lekoptatja a bűneidet.


A sötét erők ellen küzdünk mindannyian, de szeretni muszáj.

2023. szept. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!