Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Helytelen/bűn/vétek ha szerete...

Helytelen/bűn/vétek ha szeretem nézni azon lányokat vagy akár élőben őket, akikbe szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

Eddig mindig így volt, ha valakibe szerelmes voltam.


Nem azért, hogy szexuálisan izgassam magam, csak gyönyörködöm benne. Nem is a melleit és a seggét bámulom, ahogy a proli munkások, hanem az egész testét, különösen az arcát, haját, szemeit (ha nem felém néz) stb. Ha már ő úgyis túl jó hozzám, én meg egy szerencsétlen lúzer vagyok ilyen téren, akkor legalább csak ennyit kapjak...


Végül is olyan lányra néztem, aki nem a feleségem, de még csak nem is a párom (és ha jól tudom senki másnak sem, nyilván szabad) és még csak nem is próbálkozom nála (mert tudom, hogy úgyse lenne semmi jó belőle)...



2023. szept. 24. 13:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
Nem helytelen. A feleséged sem egy dobozol fog kimászni az esküvő után.
2023. szept. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%

Nem értem..

Most a kukkolásról beszélsz?

Vagy csak gátlástalanul bámulsz másokat?

Az egyik törvénytelen, a másik pedig nagyon nem illendő.

2023. szept. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#2.

Csak diszkréten nézegetem a kiszemeltem az utcán vagy amikor beszélek vele. Ha ő is rám néz, akkor elkapom a tekintetem. Meg interneten nézegetem a közösségi oldalakra feltöltött képeit.

2023. szept. 24. 17:45
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Egészséges, normális fiatal vagy. Ha barátnőt szeretnél az nem bűnös gondolat. (viszont vegyél erőt barátkozni, különben semmi nem lesz).
2023. szept. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 IstenGyermeke1 ***** válasza:
Nem bűn, ha benne, mint Isten képére és hasonlatosságára teremtett emberben gyönyörködsz, és hálát adsz Neki, hogy ilyen csodálatos művet alkotott. Ismerem ezt az érzést. Órákig el tudtam volna nézni őt.
2023. szept. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Légyszives, ezek után ne kérdezzètek miért takarjuk magunkat mi, muszlim nők. Ha tetszik a lány, próbáld meg, hátha sikerül feleségül venned, aztán bűntudat nélkül bámulhatod egésznap. :)
2023. szept. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
15%
Persze, hogy helytelen, hiszen az evilágra vonja a figyelmed.
2023. szept. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem. Nem egészen. Az bűn, ahogy ebbe a csodálatba belehelyezed a te valótlan lekicsinylésedet, sőt ellényegtelenítésedet.


Hidd el, ez nem úgy működik, mint gondolod. Amikor akkora nagy különbséget helyezel közted és más közt, biztosan túlságosan tévedsz, és alig van igazad. Meditálj többet.

2023. szept. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#2 vagyok

Na így szerintem sem gáz.

Ha tetszik valaki, teljesen normális, hogy látni szeretnéd minél többet és nézegeted a profilját.

2023. szept. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Jégszív ***** válasza:

Emiatt ne amortizáld magad: Esztétikai gyönyörre vágytál.

Különben is: "Isten a megtérő bűnösnek megbocsájt, AZ OSTOBÁNAK SOHA!" 😛

2023. okt. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!