Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Helytelen/bűn/vétek ha szerete...

Helytelen/bűn/vétek ha szeretem nézni azon lányokat vagy akár élőben őket, akikbe szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

Eddig mindig így volt, ha valakibe szerelmes voltam.


Nem azért, hogy szexuálisan izgassam magam, csak gyönyörködöm benne. Nem is a melleit és a seggét bámulom, ahogy a proli munkások, hanem az egész testét, különösen az arcát, haját, szemeit (ha nem felém néz) stb. Ha már ő úgyis túl jó hozzám, én meg egy szerencsétlen lúzer vagyok ilyen téren, akkor legalább csak ennyit kapjak...


Végül is olyan lányra néztem, aki nem a feleségem, de még csak nem is a párom (és ha jól tudom senki másnak sem, nyilván szabad) és még csak nem is próbálkozom nála (mert tudom, hogy úgyse lenne semmi jó belőle)...



2023. szept. 24. 13:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Isten most hogy jön ehez azt nem értem. Miért ne nézhetnél rá egy másik emberre?
2023. okt. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Az imádás a helytelen. Egyrészt a nőknek kényelmetlen egy passzív imádat és emiatt vagy lúzer.


Másrészt egy szép arc mögött valami angyalt sejtesz, ez is helytelen.


Vagy mi ez?: "Ha már ő úgyis túl jó hozzám, én meg egy szerencsétlen lúzer vagyok ilyen téren"


A cselekvő nagyfokú szeretet a helyes út, az, ha az a kedves bájos arcú lányka valami téveset cselekszik mond, akkor képes, bátor legyél saját véleményeddel hekyrerakni.


A passzív imádat viszont bénitólag hát.

2023. okt. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!