Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi a Gyütö szerzetesek hivatal...

Mi a Gyütö szerzetesek hivatalos weboldalának címe? Tibet, tibeti buddhizmus, lámaizmus, kolostor, buddhista, Buddha, gelug, gelugpa, Dalai Láma

Figyelt kérdés
"The Gyuto Monks"

2023. szept. 27. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


A facebook névjegyükben megadott weboldal pillanatnyilag nem aktív.

2023. szept. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1. Köszi, ezt én is megtaláltam, de az igazából nem működik, olyan kéne, ami működik.
2023. szept. 27. 16:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy nincs másik oldaluk. De miért is lenne?
2023. szept. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Például azért, mert vannak albumaik is és azon keresztül meg lehetne vásárolni, illetve adományt küldeni nekik.

Sok kolostornak van honlapja.


Egyébként, ha jól láttam, Grammy díjat is nyertek. Tehát nyugodtan lehetne honlapjuk.

Nem muszáj, hogy személyesen ők üzemeltessék.

2023. szept. 27. 17:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Az email címükön biztos tudnak válaszolni olyan kérdésre, hogy melyik oldalon vásárolható meg a zenéjük vagy hova lehet küldeni adományt. Minden más információ félrevezető lehet, és lehet, hogy nem ők kapják meg a bevételt/utalást.
2023. szept. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ennyi erővel akkor senki nem csinálna weboldalt...
2023. szept. 27. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!