Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Izraelben miért olyan barbárok...

Lucifer-666 kérdése:

Izraelben miért olyan barbárok, hogy a keresztényeket köpködik? Az ábrahámi vallások nem tudnak meglenni vérszomj nélkül?

Figyelt kérdés
[link]

2023. okt. 15. 20:35
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
68%

10

Nem mas,

Hanukat sem publikusan a nyugati teren kellene unnepelni.

2023. okt. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
0%
10: Itt is egyre több személyes démont irritálnak egy kisebb normális keresztény dolgok.
2023. okt. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg civilizált országban mindkettőt háborítatlanul lehet publikusan ünnepelni. Javíts ki ha tévedek, de én úgy tudtam Magyarország, és Izrael is civilizált. Ha te is így látod, biztos abban is egyetértesz, hogy az államhatalomnak kutyakötelessége fönntartani a rendet, és fellépni azok ellen, akik a civilizált ország imidzsét, szégyent hozva a hazájukra, és a népükre. Számomra fölfoghatatlan, hogy a mindenkori izraeli kormány miért tűri el az ultraortodoxok ámokfutását, miközben a lakosság nagy része úgy utálja őket, mint a sz@rt. Nem is ok nélkül, a többségük semmivel nem járul hozzá az ország épüléséhez, cserébe még nekik áll feljebb.
2023. okt. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
0%

@13!


Én értem, hogy elitéled a zsidó vallási szélsőségeskedést, de ha ugyanezt nem teszed a muszlim szélsőségesekkel akkor csak sima antiszemita vagy.

2023. okt. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
A muszlimok jelentős rész szemita arab.
2023. okt. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

#14 Most nem a muszlimokról van szó, hanem egy (ultraortodox)zsidó-

-keresztény konfliktusról.

2023. okt. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
96%

Én sem értem, hogy hogy jönnek most ide a muszlim szélsőségesek, és azt sem, hogy ha ők idejönnek, akkor a militáns feministák, vegánok, a szélsőbal, a szélsőjobb, stb… hol maradnak? De semmi gond, ezennel ünnepélyesen elítélem az összes szélsőséges eszmét, akár köze van az aktuális problémához, akár nem.

Sajnos ahogy elnézem, amúgy sem sok minden ment át a válaszaimból. Még csak nem is elsősorban az ultraortodoxokat ítélem el, ők olyanok amilyenek. Sokkal inkább elítélem azt az irányt, amibe Izrael belpolitikai értelemben menetel ezerrel. Nem, nem azért mert antiszemita lennék, hanem azért, mert büszke, vallásos, és nem mellesleg az eredeti cionista eszme mellett elkötelezett zsidóként kimondhatatlan fájdalommal követem figyelemmel az elmúlt 15 év ámokfutását, a szélsőséges elemek támogatását, a demokrácia leépítését, a sovinizmus erősödését. Mindezt abban az országban, amit minimum második hazámnak tekintek.

2023. okt. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
19%
A muszlim ès zsidó vallàsok, sajnos a legrosszabbat hozzàk ki az emberekből. Nem a származàsuk, hanem a vallàsukkal van problèmám.
2023. okt. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
42%
A keresztények annyira zsidóbarátok, hogy azt is eltűrnék, ha a zsidók megölnék őket.
2023. okt. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 Hussaro Hungaricus ***** válasza:
48%

#19 és #18

A vörösterror idején szakmányban öltek zsidók keresztényeket, de a palesztinok között is mindig volt legalább 10%-nyi kereszténység. Nos, őket sem vették soha emberszámba kiválasztotték.

És ez nem vallási alapú öldöklés, hanem származási, kulturális alapú, hiszen sok elkövető zsidó úgynevezett ateista.

2023. okt. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!