Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A mennybéli élet a fontosabb,...

A mennybéli élet a fontosabb, mint a mostani élet? Tudom, hogy fontosa mostani élet mert itt dől el milyen lesz a túlvilági életünk.

Figyelt kérdés

2023. okt. 26. 18:10
A kérdező szavazást indított:
a mennybéli élet fonntosabb
a mostani életünk a fontos
mindkettő fontos
10 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy van olyan, így a mennybéli élet nekem nem fontos.
2023. okt. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Földi élet: évtizedek

Túlvilági élet: örök, de a földi életünk határozza meg.

Ezért mindkettő fontos.

2023. okt. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 KZitus ***** válasza:

Szia

Itt a földi életünk során tudjuk a viselkedésünkkel megmutatni, a Sátán, vagy Isten oldalán állunk. Tudod, Krisztus tanított a két útról.

Nincsen harmadik!

Akkor melyik életünk a fontos?

2023. okt. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Jégszív ***** válasza:

😂😂😂

No jól van, így legyem ötösöm a lottón! Ezeket a válaszokat sejtettem.

De kedves válaszolók, ugyan belegondoltatok?

Ha létezik is az a fránya "örök üdvösség", hogyan tudjátok elképzelni TÉR, IDŐ, és ANYAGI VALÓSÁG nélkül...? Már pedig minden valóság szerint olyan lenne...!

Egy általatok jól ismert könyvben egy általatok jól ismert klasszikus gyakran kezdi így mondókáját:

"A mennyek országa olyan, mint..." Félek, ezzel a szent malaszttal nem sokra mentek... 😜

nov. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!