Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit gondoltok a Sátánizmusról?

Mit gondoltok a Sátánizmusról?

Figyelt kérdés

Arra vagyok most kíváncsi, hogy az emberek nagy része kedveli, vagy utállja e a Sátánizmust, és miért. Mit gondolnak róla, stb...


21/F (Sátánista 4 éve)



2023. nov. 7. 13:13
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
0%
Az ellenreformácioért is bocsánatot kért vagy azt elfelejtette?
2023. nov. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Tömeges népírtás, és egyéb dolgok Nem megbocsájthatóak! A keresztények 98%-a rosszabb, mint a régi keresztények... Jelenleg a sátánistáknak van csak esélyük a fejlődésre, a túlélésre... Mi, sátánisták képesek vagyunk istenné válni....
2023. nov. 7. 21:31
 13/26 anonim ***** válasza:
74%

12# tényleg? S akkor hány isten fog itt pattogni körülöttünk? Mindenki mindenható lesz, ezt egy filmben megcsinálhatnák, vicces paródia lenne! :-D

mekkora tévút, anyám

(egy ateista)

2023. nov. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Jaj te... Ateista? Kereszténynek mondanálak...
2023. nov. 7. 21:37
 15/26 anonim ***** válasza:
76%
Mondjál, ha ezzel a kategóriával könnyebb kezelni :-D
2023. nov. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
45%

Csak elérne az Isteni szeretet...


Jézus kereszthalált halt értünk, annyira szeretett .

Ezt a szeretet nem tudod felül überelni a teoriáddal.

Az Ő jósága lélek átformáló.


Tudom kit kerestem, kit követek.. ismerem 🤗 Ő a Mennyből alászállt kenyér. Az örök élet forrása.


Kérdezd meg Őt, mit szól ehhez !

2023. nov. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
0%

Én keresztény vagyok és azt kell, hogy mondjam:

Még a sátánista is közelebb van Istenhez mint egy ateista.

Sőt azt is gondolom, hogy még egy ateista is közelebb van a sátánhoz, mint egy sátánista.

Meg én anti-istennek hívom újabban a sátánt és azt mondom róla, hogy a sátán lényege :

2023. nov. 8. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

16: szeret? Kereszthalált halt? Örök élet forrása? Megkérdezni??


Elösször is. A keresztény isten átbassza a követőit. Az, hogy kereszthalált halt, azért volt mert kötelezték. Örök élet... Sátánnak ténylegesen hatalmában áll megadni... De ára van mint mindennek a világon... Ja és megkérdezni? Míg ő nem válaszol, küld jelet, addig Sátán igen!


17: miért hivod Sátánt anti istennek? Ja és a ":" után csak írhattál volna valamit...

2023. nov. 8. 08:29
 19/26 anonim ***** válasza:
73%

Gyermeteg ideológiának gondolom (itt most a LaVey-féle sátánizmusra gondolok), ahol sem az alapvető filozófiai fogalmak nincsenek lefektetve, sem a morális tanítás. Amolyan nesze semmi, fogd meg jól. Egy 10 éves gyerek "összerak" ilyen alapelveket 3 perc alatt.

Az élet nagy kérdéseire nem keres és nem is ad választ, mivel ahhoz túl éretlen. Veszélyesnek épp ezért egyáltalán nem mondanám.

2023. nov. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 IstenGyermeke1 ***** válasza:
28%

Szent II. János Pál bocsánatot kért az Egyház nevében elkövetett bűnökért; ennél többet nem tudunk tenni. Továbbá kereszténység NEM egyenlő a nevében elkövetett bűntettekkel.

A sátánizmus a gonosz numinózusa. Lehető legtávolabb van Isten igazságától.

2023. nov. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!