Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az antikrisztust hogy lehet...

Az antikrisztust hogy lehet felismerni?

Figyelt kérdés
Hogyan fogja bemutatni magát? Ha úgy mutatkozik be hogy ő az antikrisztus, a zsidók, keresztények és muszlimok nem fogják követni, az ateisták pedig azért nem mert nem hisznek az egészben. Gondolom megpróbálja megtéveszteni az embereket de hogyan?

nov. 21. 09:38
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
43%

Az anti-krisztusról nekem a következő információim vannak.


Elsősorban ugyanazt fogja hirdetni, amit Krisztus is hirdetett. Szavai rendkívül hasonlóak lesznek Krisztus szavaihoz. De céljai nem lesznek azonosak Krisztus céljaival. Ugyanis, a Krisztus is és az antikrisztus is ugyanarról fog beszélni, de kontraproduktív hatást vált ki a tömegekben.

Krisztus kerek perec elmondta magáról, hogy nem békét hozni jött a földre, hanem szembenállást. Ő az igazat mondta, ám mégis a békére bíztatta tanítványait.


Ezzel szemben az antikrisztus is a békére és az együttműködésre szólít fel egymással, ám ő a lehetetlent mondja magáról, hogy békét hozni jött a földre. De szavai pontosan az ellenkezőt váltják ki. Meglehet az antikrisztus szándéka pont a béke elérése, de tudjuk jól, mert ismerjük az emberiséget, hogy ez lehetetlen küldetés. Krisztus pedig ezt mondta:


"Ne gondoljátok, hogy békét jöttem hozni a földre. Nem békét jöttem hozni, hanem kardot. Azért jöttem, hogy szembeállítsam az embert apjával, a leányt anyjával, a menyet anyósával. Az embernek a tulajdon családja lesz az ellensége. Aki apját vagy anyját jobban szereti, mint engem, nem méltó hozzám, aki fiát vagy lányát jobban szereti, mint engem, nem méltó hozzám. Aki nem veszi vállára a keresztjét, s nem követ, nem méltó hozzám. Aki meg akarja találni életét, elveszíti; aki azonban elveszíti értem életét, az megtalálja." (Máté 10: 34-39)


Képzeld el, fél évvel ezelőtt egy érdekes eszmecserét folytattam a mesterséges intelligenciával. Az antikrisztus felől érdeklődtem. Kértem, mutassa meg, hogy mit mondana az antikrisztus, ha megérkezne. És az M.I. Elkezdte idézni a hegyi beszédet.


Elgondolkodtam, hogy mennyire igaza van ennek a gépnek. Valóban megtévesztésig hasonlítani fog az antikrisztus az általunk megismert Krisztushoz. Szava járásában és működésében. Úgy gondolom, hogy a jó szándék fogja vezérelni, de amikor eljön az idő, nem önmagát áldozza fel sokakért, hanem inkább sokakat önmagáért.


Az evangéliumban pedig Jézus számtalan áll messiásról és hamis prófétáról beszél, akik mondják majd, hogy ők azok.


Tehát egy rendkívül karizmatikus személyt kell elképzelni, aki nem szembenállást hoz, hanem egyesítést. Ha pedig a tömegek egy szellemben egyesülnek, akkor elég sok mindenre rábírhatók. Nem hinném, hogy politikus lesz az antikrisztus, szerintem sokkal inkább valamiféle celeb. Vagy celebből lett politikus. Sőt, meg merem kockáztatni, hogy valamiféle influenszerre vagy youtuberre kell majd gondolni.

Orbánt nem nevezném például antikrisztusnak, hiszen elég sokan vannak, akik nem értenek egyet működésével. Persze, ő is felmutat csodajeleket, de ez az, ami tőle el is van várva. Ha ma élő személyre kellene gyanakodnom , akkor nem tudnék mondani senkit, mivel én nem igazán ismerem a celebvilágot. De egész bámulatos színészi képességet tulajdonítanák az antikrisztusnak. Mondjuk Zelenszkij színészből lett politikus és sokakat el is hitetett. Én inkább látom bele őt, az egykori színészből lett politikust az antikrisztus szerepébe.


Keményen fel lesz adva a lecke minden kereszténynek és Krisztusban hívőnek azokban a napokban, amikor megjelenik az antikrisztus. én egyre inkább belelátom a ma történő eseményekbe, hogy megérkezésének ideje közel van.

Ha a mai világból indulok ki, akkor az antikrisztusnak megfelelő kapcsolatokkal kell rendelkeznie ahhoz, hogy tömegeket irányítson és vegyen rá a szolgálatra. Őt magát pedig ártatlannak kell, hogy az emberiség zöme tekintse. én zelenszkijre gyanakszom, ha a mai időkből kell kiindulni. Putyin pedig nem a visszatérő Krisztus, félre ne értsen senki.

Putyin éppen úgy el van hitetve, mint a legtöbben ebben a világban. Amikor fegyvert ragadnak az emberek egy önző célért vagy félelemből, az az antikrisztus tevékenységének a nyoma. Bás a sátán elvesztette a háborút, azért csak vív még értelmetlen csatákat.


De mi azért ne az antikrisztusra figyeljünk, hanem Krisztus megmaradt szavait próbáljuk értelmezni és a Bibliában is kutassuk a választ, az igazságot, ami Jézus krisztus.

A biblia sehol sem fogalmaz Krisztus visszatéréséről, hanem eljöveteléről fogalmaz. Ugyanis vissza az nem térhet, aki el sem ment. Ha pedig eljön a Krisztus, miután minden beteljesedni látszik, nem fog senkit sem arra bíztatni, hogy ragadjon fegyvert. Inkább a fegyver letételre fog bíztatni. Sőt, inkább adja önmagát másokért, mint hogy engedné, hogy mások adják magukat a Krisztusért.

Én pedig, szegény ördög szakadatlanúl várom a napot, amikor megjelenik a tanító, az eljövendő Krisztus és eljuttat bennünket a teljes felismerésre.


Üdv, Krisztián

nov. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
0%

Igazán nincs mit, de kérlek téged, nekem ne is köszönj semmit, mert méltatlan vagyok a köszönömre. Minden dicsőség és hála csakis az Atyáé és Krisztusé mindörökké, Mennyen és Földön is!


Krisztus-ellenes pontosabban. Magam nem vallom azt a vallási fiktív J betűs valakit. Nem. Nem az a lényeg, hogy valaki keresztény legyen. Az óriási károkat az okozza, hogy a hitet összemosták a vallással. Nem az a fő, hogy valaki keresztény legyen, hanem hogy Istenben lelki kisdeddé váljon. Isten nem vallás. De így van. Aki nem vallja Krisztust a lelkületével, aki nem szelíd és alázatos, az mind antikrisztusi! Nem a vallást, a kereszténységet szükséges ehhez vallani. Hanem a krisztusi lelkületet. Ezt kérlek te is válaszd külön, és így fogsz megértésre jutni Általuk, ha Hozzájuk kiáltsz, személyesen! Nem a vallási Istenről teszek bizonyságot, hanem arról, aki a lelkedben honol. Ezt a két Istent szükséges különválasztani. De Igazság szerint egyet, mert a másik nem létezik.


Nem létezik olyan, hogy az antikrisztus világát éljük, Az antikrisztus az az ember gyarló lelkülete. Ez a világ az ember valóságának a megtestesülése. Ez egy bukott valóság. Amióta az első emberpár vétkezett, azóta ezt éljük. Amióta ember van, azóta létezik az antikrisztus is. Élet Fája - Krisztus, Jó és a rossz tudásának fája - antikrisztus. Mindig is azt élte az ember, amit maga akar, ezért is taszíttatott ki az Édenből.

nov. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
Utolsó totál fogalmatlan a témában . Olvasd a Jelenések könyvét .
nov. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 A kérdező kommentje:

"Valóban megtévesztésig hasonlítani fog az antikrisztus az általunk megismert Krisztushoz. Szava járásában és működésében. Úgy gondolom, hogy a jó szándék fogja vezérelni, de amikor eljön az idő, nem önmagát áldozza fel sokakért, hanem inkább sokakat önmagáért."


Honnan fogod tudni hogy melyik az igaz krisztus? És ha krisztusnak adja ki magát miért követnék őt az ateisták és a többi vallás hívei?

nov. 21. 13:07
 15/46 anonim ***** válasza:
0%

Mindenki téved. Isten mint személy vagy entitás nem létezik.


Az Isu faj teremtette az embert mint engedelmes rabszolgát, hogy egy fejlettebb civilizáció építői legyenek. Az emberi faj valójában a totális engedelmességre lett kitalálva. Ádám és Éva volt az első akik megszöktek az "Édenből" és szervezkedni kezdtek alkotóik ellen. Később pedig követőket gyűjtöttek ember társaikból akiket szintén az Isuk elnyomása alól szabadítottak fel. Így jött létre az első ember által alkotott konfliktus amit egyenesen az "isteneik" ellen indítottak. Sajnos egy természeti katasztrófának köszönhetően amit az Isu tudósok nem tudtak elkerülni mert túlságosan a háborúra fókuszáltak, kiírtotta a teljes civilizációjukat és a nyertesek az emberek lettek még akkor is a ha populációjuk nagy része szintén odaveszett. Ezután kezdett el felemelkedni az emberi faj akik elfelejtették valódi eredetüket.

Az emberi történelem során számtalan ember és csoport próbálta megszerezni az Isu civilizációból fennmaradt ereklyéket amikkel engedelmességre kényszeríthetik embertársaikat. A legismertebbek a Kozmosz Kultusza, az Ősök Rendje és az ezekből később megalakult Templomos Rend ami napjainkban már Abstergo néven működik. Céljuk az emberi faj megfigyelése és teljes kontroll alatt tartása. A tervüket egyedül csakis a Rejtettek tudják megakadályozni akik a sötétségben dolgoznak és a fényt szolgálják.

nov. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
10%

Bocsásd meg, Krisztián, hogy megszólítalak. Amíg az embernek még információi vannak bármiről is, addig miként élheti lélekből az Igazságot? Az emberek zömével ez a baj. Információ- és tudáshalmozás, tekintélyelvűség, vallás, a test, a világ oltárán való adózás, de közben Istent hirdetik. Isten ezeken kívül helyezkedik el. Krisztus mondja, hogy ami emberek közt magasztos, az Isten előtt utálatos! Ezek, amik fel lettek sorolva, mind magasztosak emberek között. Isten Igazsága az nem információ meg AI, tudás és akarat, hanem személyesen a lélekbe kijelentett bizonyság. Ezt nem lehet máshonnan összeollózni, hanem csakis Tőle lehet megkapni Krisztuson keresztül. Mert ha az ember innen és onnan is összeollóz, akkor olyan káosz alakul ki a lelkében, hogy az kárhozatba taszít.


Az antikrisztus, kis betűvel írva nem egy eljövendő személy, aki sátáni hatalommal fog káoszba dönteni. Ez nem mese, babona. Ha megnézed ma a forrongó világunkat, akár te is, ez egy olyan állapot, ami már korábban is volt, van és lesz is, amíg azt Isten engedi. Ez a lelkület, a háborúságok, istentelenségek, erőszak, fegyverek, alkohol, drogok, prostitúció, lázadások, felkelések, vírusok, katasztrófák voltak és vannak is. Ez nem jön el, mert már volt és van is. Az emberi gyarló lelkület maga az anti-krisztus. Amíg ezt valaki nem ismeri fel a lelkében Általuk, akkor még tékozol. Amiket írsz, abban hittem magam is korábban, de hála Nekik, megnyíltak a szemeim, és túlláttam a hazugságokon.


A lecke a teremtés óta fel van adva az embernek! Folytonosak a próbák, hogy az ember lelke megpróbáltasson a nehézségekben. És csak nagyon, nagyon kevesen fognak állva maradni, és kapják meg az üdvözülést. Pontosan azért, mert beleragadnak a legtöbben a saját képmutatásukba, félelmeikbe, hazugságaikba, és így elvesznek, elkárhoznak. Nem egy fortyogó lávafolyamba jutnak villás farkú démonokkal, hanem egy olyan állapotba, idő és tér nélkül, ahol nincsen már ott Isten jelenléte. Ez a pokol.


Viszont amivel zárod a kommentedet, az Lélekből fakadó, és gyönyörűen lett kijelentve, hogy Krisztus nem jön vissza, hiszen el sem ment! Így van. Testileg távozott el tőlünk, de a lelki kisdedekkel a Teremtés óta ott van. Annyi ide még az Igazság, hogy nem a Bibliát a szükséges ehhez forgatni, mert az emberek által összeállított, nyomtatott lapok halmaza. Valóban nagyon fontos könyve az emberiségnek, a legfontosabb, de Isten Szava nem könyv, hanem Él-Ő. Személyesen Tőle szükséges kérdezni Krisztuson keresztül, ez az Élet. A könyv nem bálvány. A másik pedig az, hogy neked sem szükséges várnod semmire sem, hiszen Krisztus a kezdetektől fogva volt és van is. Nem jön vissza, hiszen el sem ment. Aki hozzá fordul, és cselekszi is az akaratát, megtöri a kenyeret és állva marad a próbákban, az élni fog. És az ilyen ember lelkébe folytonosan kijelentődik az Igazság. Nincsen eljövendő nap, hanem elérkezett pillanat van! Ezért mondja az Úr, hogy az én Fiam vagy te, ma nemzettelek. A vagyokban. A mostban.


Legyen meg a hitünk szerint!


A Szent Lélek akarata valósuljon meg!


Üdv.

nov. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
45%

13-as embertárs: A Jelenések könyvét sem olvasni szükséges elsősorban, mint ahogyan a Bibliát sem bálványozni, hanem lélekből megélni! A szó semmit sem ér, ha annak igazságtartalmát a Lélek valakibe nem jelenti ki. Olvastam, sokszor és élem a Léleknek hála a jelentését. De a babonát, a hazugságot szükséges elkerülni. Isten nem vallás, nem dogma. Amíg valaki maga olvassa a Bibliát, soha meg nem érti. De az csak egy könyv. Nem abba meg a Jelenésekben van az Élet, hanem az Istennél van.


Legyen meg a te hited szerint is!


A Szent Lélek akarata legyen meg!


Üdv.

nov. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó kommentelő, sok felesleges rizsa . A kérdezőnek irtam a többit.
nov. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
100%
Youtube Ultrahang Egyvilágrend közös pénz vallás globalis megszállás Kövér Gábor .
nov. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:

18. Legyen meg a hited szerint!


A Szent Lélek akarata valósuljon meg!


Üdv.

nov. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!