Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az antikrisztust hogy lehet...

Az antikrisztust hogy lehet felismerni?

Figyelt kérdés
Hogyan fogja bemutatni magát? Ha úgy mutatkozik be hogy ő az antikrisztus, a zsidók, keresztények és muszlimok nem fogják követni, az ateisták pedig azért nem mert nem hisznek az egészben. Gondolom megpróbálja megtéveszteni az embereket de hogyan?

nov. 21. 09:38
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
44%

HA lenne bármilyen diplomád -vagy nem lennél hazug- , pontosan tudnád hogy történetek ilyenek :)

A hiteles forrás alatt nyilván ma is élő szemtanúkat értesz...olyan szánalmas vagy ezzel a történelem tagadással, meghamísítási törekvésekkel.


Ha nem bánod mostantól inkább ignorállak, mert a végtelen hazudozásaid elkezdődnek, sokszor olvastam már ilyeneket.

nov. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
0%

Történetesen van kettő is, ha jól haladok, nyárra lesz egy harmadik, de ez nem kötődik a kérdéshez szerintem.


Ha legalább valami alapfokú ismerettel rendelkeznél, akkor tudnád, hogy hiteles forrás nem ma élő szemtanút jelent. Ennyire hülye ne legyél, hidd el nekem, 500 éves emberek nem szaladgálnak sehol :)


De van számos kutatás, mely keretében több ezer fennmaradt peranyagot átnéztek, ezeket publikálták is. Ezeket neked nyilván kínos lenne ide citálni, mert ellent mondanak hülyeségeidnek. Mivel forrásokat nem tudtál hozni, hogy igazold fantazmagóriáidat, ezért játszod a sértődőst :D

nov. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
0%

37-es kommentelő társam: Isten nem vallás, semmifajta keresztény rendszerhez nem tartozom, hála Nekik!


Felesleges vitázni, az Igazságban nem létezik vita, és Krisztus sem ezt tanította, hagyta hátra. Azt mondta, áldjuk azokat, akik minket bántanak, mert nekik van a legnagyobb szükségük Isten szeretetére, ők a leginkább betegek. Megértem, hogy dühítő az arrogancia, a felemelkedettség, a testi indulat, a mersz, ami ilyenkor árad, de aki krisztusi, abban szelídség van és alázat. Akinek a megértésre csukva vannak a fülei, mert a szíve a megannyi világi hazugság és mese okán megkeményedett szinte teljesen, az már jóformán menthetetlenné vált. Hagyd ezt kérlek Istenre, ha úgy szükséges, majd ő munkálkodik ezen, hogy a szemek újra lássanak, és a fülek újra halljanak Lélek által lélekből. Ne vonj emiatt te is a lelkedre ítéletet, hogy veszekszel, kérlek téged.


Mindenki, aki ilyen, akinek a füle csukva van az Igazságra, aki a Világ Urát szolgálja, aki embereket követ, felemeli magát, mert ő képzett és tanult (de az Igazság tekintetében semmit sem tud), aki testi indulatból ítélkezik és megvet, akiben félelem van és harag, cinizmus és gyűlölet, az már el is vette a büntetését (és egy nőben ez talán még visszásabb is), de nem képesek ezt meglátni, mert nem tudják és akarják. Ezért szükséges értük imádkozni, nem veszekedni velük. Még csak nem is sejtik, mekkora szükségük van erre. Krisztus elmondta, hogy a szívnek bőségéből szól a száj. Mindannyian jellemezzük magunkat, a szavainkkal is szüntelen. Ő is már érzi, hogy amikről bizonyságot teszek, igazak, de a dac és a test tagadása okán inkább hárít. Mert a legtöbben azért nem mernek szembesülni, mivel félnek az összeroppanástól, hogy összetörnek attól, hogy az egész addigi életük hazugságokra épült! Így megmaradnak inkább megszokásból a hazugságban és a képmutatásban. De akinek van személyes kapcsolata Istennel, az kap tőle erőt, hogy ezt megbírja. Akinek nincs, az csak tagad. A szája teszi ezt, noha szíve már érzi az igazat. Amiként Krisztusra is azt mondták a farizeusok, meg Jánosra is, hogy ördög van bennük, úgy azt mondják a Megváltó tanítványaira is a káromló kígyónyelvek, mert ezeknek így szükséges lenniük. Így lesz nyilvánvalóvá az Igazság, ki kit szolgál, kiben milyen lélek lakozik.


Kérlek téged is, áldd őket, imádkozz értük alázatosan, ne bánts és veszekedj. Ennek vége sosincs, és az út vége a kárhozat.


Legyen meg a hitünk szerint!


A Szent Lélek akarata legyen meg!


Üdv.

nov. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
0%
Igazad van 🙏
nov. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
18%

44. Nem tudom, ezt kinek írtad, de ha nekem, akkor örvend a lelkem, köszönöm Nekik, de nekem nincsen igazam, csakis a Szent Léleknek van! Az Övé a dicsőség mindörökké!


Legyen meg a hitünk szerint!


A Szent Lélek akarata valósuljon meg!


Üdv.

nov. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
I AM ANTICHRIST..felíratú póló lesz rajta
dec. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!