Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hitüket gyakorló hiteseket...

Hitüket gyakorló hiteseket kérdeznék arról,hogy Rostás Zoltán miért lépett ki a Hit Gyüliből?

Figyelt kérdés
Youtubeon láttam pár prédikációját,de csak az ő szemszögéből hallottam mi történt vele.Szerintetek igaza van? Vagy okkal csináltak vele amit csináltak?Mert ha tényleg úgy van ahogy elmondta,akkor az eléggé durva!

dec. 11. 14:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"eretneknek meg megint hagyjuk a legtisztabb legbiblikusabb tanitas a mienk a vilagon s ami a legfontosabb a szent lélek jelen van egy összejövetelen tehát"

Aha a pénzimádat nagyon biblikus, a jelenlét pedig értelmetlen hablatyolásban és olyan vonaglásban nyilvánul meg, amit Bibliában csak ördögtől megszállott esetén látunk. Hát valamilyen szellem biztos jelen van ott, csak nem Isten Lelke.

dec. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Igen a 10 es véleménye helyénvaló,az hogy szent lélek és biblikus valóban szubjektiv,pl a jelenés könyve magyarázatának is többféle változata alakult ki a döntő mindig az,hogy az írást szó szerint vesszük vagy nem! Ha én szó szerint veszem márpedig alapvető irásmagyarázati szabály,hogy szó szerint kell vennem kivéve ha a szöveg figyelmeztet hogy ez példázat! Viszont ha szó szerint veszem akkor fundamentalista vagyok viszont ha nem venném szó szerint akkor már bármi lehet tetszőlegesen kinek kinek más!! A szektázást meg hagyni kéne! A kommunizmusban vkire hivatkoznak egy komcsira aki megalkotta a szekta szó deffinicióját,olyan ember állîtólag szakertő aki egyetemet vegzett,igen tudjuk akkoriban beíratkozott és elvégezte! Ő aztan tudja mi a szekta! Elolvasva nálam felteszem a kérdést,ha ez a szekta,akkor a világ legnagyobb szektavezére Jézus volt! Ő hirdette a megtérést ujjászületést mindent ami a szekta szó deffiniciójában szerepel!!!
dec. 13. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!