Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit tehetsz keresztényként...

Mit tehetsz keresztényként akkor,ha a feleséged hosszasan és visszatérően átkoz olyanért,amit el sem követtél?

Figyelt kérdés

Szeretem feleségemet és Isten előtt örök hűséget fogadtam vele,de ő nyilvánvalóan pszichózisban szenved.(Sok vitathatatlan tünetet produkál,ami ezt támasztja alá.)


Amputált ujjai és fekélyes lábujja miatt áplolásomra szorul, de viselkedésével,átkaival,a higiénia alapvető semmibevételével hihetetlenül nehéz őt elviselni.


Az én egyoldalú szeretetem,az Isten előtt tett fogadalmamon kívől nincs semmi,ami összeköt minket.

Mit tegyek?



dec. 19. 21:39
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Én is elfogadom, hogy pszichózis csak a mögötte levő okokra voltam kiváncsi. Azokat se lehetne démonűzéssel megoldani. A nejed nem tud magának megbocsájtani akkor Jézus szavai szerint az ilyet átadják a kinzóknak.
dec. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
61%

Valahogy meg kell győznöd a feleséged, hogy megbocsásson magának.

Enélkül elmegyógyintézetbe kerülhet.

Amerikában nincs olyan elmegyógyintézet ahol ne lenne olyan ember akár keresztény, akivel elhitette a sátán, hogy elkövetett egy megbocsájthatatlan bűnt. Ezt nem én állitom hanem Keneth Hagin irta könyvben. Neked kell belátásra birnod a feleséged, hogy vegye le ezt az önkárhoztatást magáról.

dec. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

"hanem Keneth Hagin irta könyvben"

És ő ki, hogy ilyen nyomós a szava e kérdésben?

dec. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Amerikai prédikátor. Annak nyomós a szava aki hallgat rá. Én nem vagyok se Amerikai se prédikátor azért irtam.
dec. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Helyeztesd gondnokság alá.

Itt Magyarországon a gyámhivatalnál kell kezdeményezni, de a bíróság hozza meg a döntést, ha az érintett elmeállapota orvosilag igazoltan kóros.

Nem tudom, ott ahol élsz, mi az eljárás menete, a helyedben érdeklődnék egy hivatalban, vagy pedig egy ügyvédnél.

HA már gondokság alatt áll és pl. te vagy a gondnoka, akkor mindent te írsz majd alá helyette, és akkor be tudod tenni egy fekvő-beteg intézetbe/ otthonba/ pszichiátriai betegek otthonába.

dec. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

#24

Akkor egy újabb önjelölt tanító ezek szerint.

dec. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

A keresztény szakember ezt a két lehetőséget javasolta:

1.Megvárni,míg ön,vagy közveszélyes és akkor hívni a sherifet egy jelszóval.

2.Keresni egy spciális ügyvédet,akinek segítségével átvenni a gondnokságot.


Az 1.-vel az a gond,hogy erősen megterhelnek a dührohamai és a végén engem is elmegyógyintézetben kell majd kezelni.Mivel a rohamai szüneteiben teljesen normálisan viselkedik,mindig elfelejtem,hogy beteg. Mostanában Fülhalgatót teszek a füleimbe és a laptopomon hangosan hallgatok valamit,hogy ne halljam őt.

A 2.-al ellenségemmé teszem,pedig szeretem.

dec. 22. 16:08
 28/31 anonim ***** válasza:
Kenj le neki egy sallert bibliailag, hogy tudja hol a helye.
dec. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

Székely barátom mondta:


"Üsd a liszteszsákot! Kijön belőle a java s bent marad a korpa!

dec. 23. 18:18
 30/31 anonim ***** válasza:
Pontosan! Vagy például 'egy kiló sajt az jó dolog ha az a sajt valóban jó sajt'!
dec. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!