Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha valóban létezik isten ti...

Ha valóban létezik isten ti sem lennétek majd kis rigó szegedi fidesz bérenc püspök helyében?

Figyelt kérdés
dec. 26. 23:15
 1/3 anonim ***** válasza:
73%

Valóban, Jézus sosem mondott olyat, hogy "dörgölőddzél a hatalomhoz, hogy aztán bőséges pénzeket kapjál tőlük, melyekből aztán másokon átgázolva, jelentős környezetrombolás árán tudsz iskolát építeni, hogy nevemmel visszaélve a magad birodalmát építgesd".


Viszont sokszor kárhoztatta a farizeusokat, valamint egyszer ostorral kergette ki a templom előteréből a kereskedőket.


Én egyébként semmilyen esetben se lennék Kis-Rigó László püspök helyében, mert a szívem helyébe nem akarok trágyadombot növeszteni.

dec. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Semmi esetben nem lennék a helyében, mert püspöknek lenni nem egyszerű.

Egyébként nem a mi dolgunk mások bűnei felett ítélkezni. Nem értek egyet a kormánypárt támogatásával - se ha anyagi haszonból, se ha elvből történik, de sajnos ennél nagyobb bűnök is léteznek.

dec. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Jégszív ***** válasza:

Mit tudom én!

Olybá tűnik, Isten "le se szarja" az embereket, annyira megundorodott saját teremtésétől.

dec. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!