Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ezzel (idézet egy hozzászólótó...

Ezzel (idézet egy hozzászólótól alább) mi a baj? Én nem tapasztaltam soha ilyesmit, mégis már nem egy ember fogalmaz meg hasonlókat. Lehet más gondnak látja azt, amiben például én a mai napig nem nem látok semmi rosszat.

Figyelt kérdés

Ilyen és hasonló gondolatok:


"A hitoktatással kapcsolatban alapvető koncepcionális hibák vannak, a hitoktató módszereitől függetlenül is."


"Ehhez a gondolathoz jobb, ha hozzászoksz."


De mi a probléma?


(Megjegyzés: azt tudom, hogy sokan a dogmákat nem akarják elfogadni, mivel ugye nem bizonyíthatóak. De itt most nem ezekről van szó, hanem magáról az oktatásról mondanak hasonló gondolatokat - mások is.)



dec. 28. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
47%

Ebben nincs másról szó,mint hogy az istentelenek szemét csípi minden,ami Istentől származik,legyen az Biblia,Krisztus követése,stb.


Természetesen az alapvető,hogy már infantilis korban tanítani kell ősrobbanást,evolúciót és bármit,ami ellent mond a Biblia tanításának.

Azt kell tanítani!

dec. 29. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
35%
Ezt attól kellene megkérdezni, aki írta, nem vagyunk gondolatolvasók :)
dec. 29. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De nem tudjuk a szövegkörnyezetet igy nehéz megjósolni mire értette.
dec. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem írt mást. Szeretném a továbbiakat tőle idézni, de nem volt más.


Akkor ez egy újabb nesze semmi fogd meg jól "hozzászólás" volt?

dec. 29. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!