Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hol van az igazság bármilyen...

Hol van az igazság bármilyen vallás szerint abban, hogy van egy kisebbség, akik "látók"?

Figyelt kérdés

Van egy kisebbség, akik látók, vagy valami spirituálishoz vagy istenhez van kapcsolatuk, és nem tudom hogyan, de értik hogy hogyan működik ez az egész, nem csak a Földi fizikai, hanem az ezen túli.

(Legalábbis ugye elmondásuk szerint 🤣 Mert aki hallja még ellenőrizni se tudja hogy csak beszél a vakvilágba vagy hiteles, mert semmi eszköze hozzá, mert ő nem lát)


Ez hol fair a nagy többséggel szemben, akik meg vakok mint a bányaló, azt se tudják honnan jöttek, hova mennek, miért jöttek, mivégre az egész élet? Vannak akiket ez nem is érdekel, de akit meg érdekel, és tesz érte és SEMMIRE de SEMMIRE nem tudnak rájönni még ha akarnak akkor se, csak tapogatóznak a sötétben. Azokkal szemben ez hol fair?


Karma ide vagy oda...ha ilyen spirituális szintet ér el valaki akkor mit keres itt a Földön a bányaló-vakok között? Minek jön ide? Lattatni ugyse tud semmit a vakkal ha egyszer vak!!!


Valaki mondja már meg, hogy ez hol fair?


dec. 31. 20:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%

A Földön emberként számtalan lélek különböző szintekről van jelen.

Mindannyian fontosak vagyunk, a padon fekvő hajléktalan is ugyan olyan fontos mint egy "látó".

A lelkek sok különböző szintről és céllal vannak itt, némelyek már évmilliókkal korábban kijárták ezt a szintet, némelyek most járják -és tartanak a közepénél, vannak akik épp csak elkezdik.

Mindenki fontos.

dec. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, azért rekedtél meg, mert szellemi homályt kaptál a szemeidre mivel betöltötted ezt az Igét. Olynba nyúltál ami tiltott volt és elfogadtad / befogadtad sátán tanítását. Ennek következménye van-mindig:


2Tim 4,3

Mert lesz idő, mikor az egészséges tudományt el nem szenvedik, hanem a saját kívánságaik szerint gyűjtenek magoknak tanítókat, mert viszket a fülök;

dec. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

2+


Jel 3,18

Azt tanácslom néked, hogy végy tőlem tűzben megpróbált aranyat, hogy gazdaggá légy; és fehér ruhákat, hogy öltözeted legyen, és ne láttassék ki a te mezítelenségednek rútsága; és szemgyógyító írral kend meg a te szemeidet, hogy láss.

dec. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

2+ Így pontos:


Jel.3-


15.

Tudom a te dolgaidat, hogy te sem hideg nem vagy, sem hév; vajha hideg volnál, vagy hév.

16.

Így mivel lágymeleg vagy, sem hideg, sem hév, kivetlek téged az én számból.

17.

Mivel ezt mondod: Gazdag vagyok, és meggazdagodtam és semmire nincs szükségem; és nem tudod, hogy te vagy a nyomorult és a nyavalyás és szegény és vak és mezítelen:

18.

Azt tanácslom néked, hogy végy tőlem tűzben megpróbált aranyat, hogy gazdaggá légy; és fehér ruhákat, hogy öltözeted legyen, és ne láttassék ki a te mezítelenségednek rútsága; és szemgyógyító írral kend meg a te szemeidet, hogy láss.

19.

A kiket én szeretek, megfeddem és megfenyítem: légy buzgóságos azért, és térj meg.

dec. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Tűzben próbált arany= Szent Szellem
dec. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Áldott Új Évet Neked. Ez amit rajtam keresztül kaptál több-mint elég. Vigyázz, mert nem biztos, hogy valaha még egyszer ezt megkapod. Tehát úgy gondold végig. Minden jót Neked.
dec. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#1 Az óvodas gyereket se rakjuk össze az érettségire készülő gimnazistával.
jan. 1. 01:19
 8/14 anonim ***** válasza:
*még egyszer ezt megkapod bárkin keresztül..
jan. 1. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Azért én várok még választ más vallás követőjétől is. Pl buddhista. Már ha nincs ellenedre...😁

Nem csak a biblia van.

jan. 1. 01:35
 10/14 anonim ***** válasza:

"#1 Az óvodas gyereket se rakjuk össze az érettségire készülő gimnazistával."

Hanem? Másik házakban laknak a gyerekek, a felnőttek, korcsoportonként elkülönítve mindenki?

A fejlődés a tanítás/tanuláson keresztül lehet, a kicsik is tanítják a nagyokat, miközben tanulnak is tőlük.

Nagyon "egyenlő" pályát teremt az, hogy a korábbi életeink egységesen el vannak zárva előlünk. (Mégha a szabad akarat, a zavar törvénye miatt ez sérül is)

jan. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!