Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintem éjjel egy kész...

Szerintem éjjel egy kész emberként le született az antikrisztus látomásom volt. Minden embernek a tvén telefonon és számítógépen odarakott magából egyet. Láttam. Hogyan lehet védekezni ellene? Lent leírom

Figyelt kérdés
írjon privát űzenetett aki azt akarja, hogy egy imádsággal megszelídítsem ezt a sátán alteregot aki gyakorlatilag a sátán lénye. Ott van minden egyes embernél és a 95%át az embereknek átfogja verni. engem nem sikerult így kuzdök ellene ésa saját sátán lényemet imára kényszerítettem és látom hogy mi fog történni. le is írom. a sátán felfog tűnni emberként a politikába és arra fogja sarkalni a nyugati vezetőket, hogy miután oroszország teljesen legyengul katonailag az ukrán háboruba támadja mega nato és azonnal a katonai támaszpontokat semmisítse meg mert a sátán tudja és valami csodát fog mutatni a nyugati vezetőknek, hogy az oroszok ugyse vetik be az atombombát. ezután mikor már megszuntetik az orosz hadsereget teljesen akkor feldrabaolják a oroszországot és a kis europai országok mind kapnak egy jo nagy teruletet ahol elkedheti az infrastruktura kiépitését. tudjuk hogy oroszország nagy,hatalmas és alig lakott. Ezután jön egy gazdasági válság ez miatt és kitör az éhinség és mindehol háboruk. és ezután jön el Jézus és lesz az ítélet. Ez a megszelídített lény az ima hatására megvilágosíított így én már nem fogok bedölni a sátánnak aki mindenkinél jelen van

jan. 20. 08:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Remélem csak részeg vagy.
jan. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem vagyok részeg
jan. 20. 08:41
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Drogos?
jan. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
drogos se
jan. 20. 08:50
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Pedig jobb lett volna, ha ezt részegen írod :)
jan. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ezeket ajánlom:

* Lakásszentelés

* Szent Mihály ima

* Szentelt víz (vagy szentelt akármi, ha víz nem érheti).

jan. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Lucifer-666 ***** válasza:
100%
Sátan nem egy atombomba? Én élményparkban csúzdákat neveznék el az apostolokról. Pl. Júdás...
jan. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, ilyesféle Istentől kapott látomásaid nem lehetnek.

A biblia végén Isten egyértelműen kijelentette, hogy az volt az utolsó hogy amit velünk közölni szeretett volna.


Tehát nem kaphattál Istentől látomást, mert már vége van a próféták korának.


Így hát ezt tudom tanácsolni neked:


https://www.youtube.com/watch?v=xknz4C0ngT0

jan. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Tehát Isten pont egy olyan mocskos szájú (ma 08:51) valakit választott ki mint te. Pont téged és csak téged.


Miért is?


Oké. Tegyük fel nem voltál tudatmódosító szer hatása alatt. Ettől még van kismillió lehetőség ami miatt képzelődhettél. Fizikai és mentális betegségek például.


Orvost nem árt felkeresni.

jan. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem fogod tudni egy imadsaggal megszeliditeni, azt akitol kaptad egy a "latomast". Sokkal erosebb o annal...

Amugy a "latomasod" teljesen korrekt abban az ertelemben, hogy vannak ilyen tervek. Avagy semmi titkosat nem arult el. Ezek nyilt tervek, melyek az interneten olvasva megtalalhatoak, ezert nekem nem mondtal semmi ujat.

jan. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!