Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintem éjjel egy kész...

Szerintem éjjel egy kész emberként le született az antikrisztus látomásom volt. Minden embernek a tvén telefonon és számítógépen odarakott magából egyet. Láttam. Hogyan lehet védekezni ellene? Lent leírom

Figyelt kérdés
írjon privát űzenetett aki azt akarja, hogy egy imádsággal megszelídítsem ezt a sátán alteregot aki gyakorlatilag a sátán lénye. Ott van minden egyes embernél és a 95%át az embereknek átfogja verni. engem nem sikerult így kuzdök ellene ésa saját sátán lényemet imára kényszerítettem és látom hogy mi fog történni. le is írom. a sátán felfog tűnni emberként a politikába és arra fogja sarkalni a nyugati vezetőket, hogy miután oroszország teljesen legyengul katonailag az ukrán háboruba támadja mega nato és azonnal a katonai támaszpontokat semmisítse meg mert a sátán tudja és valami csodát fog mutatni a nyugati vezetőknek, hogy az oroszok ugyse vetik be az atombombát. ezután mikor már megszuntetik az orosz hadsereget teljesen akkor feldrabaolják a oroszországot és a kis europai országok mind kapnak egy jo nagy teruletet ahol elkedheti az infrastruktura kiépitését. tudjuk hogy oroszország nagy,hatalmas és alig lakott. Ezután jön egy gazdasági válság ez miatt és kitör az éhinség és mindehol háboruk. és ezután jön el Jézus és lesz az ítélet. Ez a megszelídített lény az ima hatására megvilágosíított így én már nem fogok bedölni a sátánnak aki mindenkinél jelen van

jan. 20. 08:24
1 2
 11/11 IstenGyermeke1 ***** válasza:
Hamisság. Nem az Istentől jött. Jobb, ha illuminált állapotba, vagy félálomban találtad ki ezeket; mintha egy démon befolyásolt volna téged. Sajnos ezt nem tudom megmondani, sem exorcista nem vagyok, sem mindenudó.
jan. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!