Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mely bibliai alkalmazások...

Mely bibliai alkalmazások nincsenek teli reklámokkal?

Figyelt kérdés

#alkalmazás #Android #Biblia #APK #Bibliai alkalmazás #Biblia applikáció
jan. 22. 13:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
45%

Pápai áldást lehet venni pár euróért a vatikán oldalán, de ott alig van reklám azt hiszem.

Most tervezik a bűnbocsánati cédulát is visszahozni azoknak, akik inkább megvennék a megváltást, mert nincs kedvük-idejük imádkozni.

jan. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
17%
Volt az a rész Jézussal, meg a kufárokkal...
jan. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
17%

Szerintem az a nagy kereszt, rajta az ember alakkal sok templomon, pont a Jézus híveinek elriasztására szolgál.

Azt mutatja, "ezt tettük a mesteretekkel Jézussal, veletek is megtesszük, ha ide beléptek".

jan. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 IstenGyermeke1 ***** válasza:

#1

Link? A [link] oldalon ilyesmi nincsen.

jan. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
jan. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 IstenGyermeke1 ***** válasza:
Karitatív célokra fordítja a Szentszék az adományokat.
jan. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
62%

Lehet rosszul tudom, de most bukott meg a Vatikán és a vatikáni bank, 450 millió eurós pénzmosás és sikkasztás miatt, amit az olasz maffiával közösen követtek el.

Korábban - pár éve- is megbuktak, akkor milli eurós ingatlanokat vettek maguknak Rómában a "péterfillérekből" amit a legszegényebbek megsegítésére gyűjtött az egyház.

Nem ítélkezni szeretnék, ezek tények, elkövették 500 éve, és elkövetik ezt most is, nincs számomra jelentősége.

A hívőók pedig tudják hogy Jézusban bízzanak, ne a szervezetekben, akik az Ő nevével takaróznak, próbálják igazolni a cselekedeteiket.

jan. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
43%

"Lehet rosszul tudom, de most bukott meg a Vatikán és a vatikáni bank, 450 millió eurós pénzmosás és sikkasztás miatt, amit az olasz maffiával közösen követtek el."


Olasz maffia. LOL

Túl sokat nézted a keresztapa C. filmet. xD

jan. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

A szokásos "keresztény" hazudozás és tagadás.

[link]

[link]

[link]

A bolygónk egyik legsötétebb helye a Vatikán, én is őszintén sajnálom, de ez van.

jan. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 KZitus ***** válasza:
69%

Szia

Itt nem találsz reklámot:

[link] például megkaphatod a választ arra a kérdésre, mit mond a Biblia, "Lesz egy újabb világháború?"

jan. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!