Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jártok hittanra vagy bibliaórá...

Jártok hittanra vagy bibliaórára felnőttként?

Figyelt kérdés

febr. 23. 07:40
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Nem vagyok keresztény, stb, de néha belefutok Jézus tanításaiba és csak egyetérteni tudok vele. Sokkal jobb hely lenne a világ, ha megfogadnánk.
febr. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Régebben jártam, volt egy fiatal felnőtt közösségünk és nekünk volt külön hittan.

Most nem járok, mert jött egy új plébános, aki nem vállalt minket, így idővel a közösség kicsit szét is szóródott. Van amúgy felnőtt hittan és bibliaóra csoport is, de olyan "idegennek" érzem magam ott. Én nehezen kapcsolódok csak úgy más közösségekhez.

Lelkigyakorlatokra szoktam járni.

febr. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Nem vagyok hívő, így értelemszerűen nem járok, de amíg hívő voltam, addig se jártam.
febr. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Nem.
febr. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én járok, minden szerdán. Sajnos nem az én korosztályom de rengeteget tanulok cserébe.
febr. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%

Szia


Hetente kétszer van Bibliai témájú "iskola". 32 éve minden alkalommal ott vagyok.

febr. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Amíg volt, jártam, az új plébános sajnos nem tart.
febr. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Én is járok most több közösségbe egy helyen (tetszik az egyik, számomra újnak számító alkalom és ezért kipróbálok másokat is ugyanott.)


Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!


Jöhetnek még!

febr. 23. 14:06
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen,járok bibliaórákra 8 éves korom óta.


Tapasztalatom szerint Isten Lelke mindenkit próbál vezetni s mivel más dogokat tapasztalhatunk meg az életben,Ő más dolgokat képes mindenkivel megérttetni. Az így megosztott felismerések közelebb vihetnek Isten és akarata megismeréséhez.

Hab a tortán,az ott szerezhető új barátságok.

febr. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!