Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Sátán katonái boldogabbak,...

Lucifer-666 kérdése:

Sátán katonái boldogabbak, mint Isten katonái?

Figyelt kérdés

febr. 23. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
egykutya
febr. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%

mindent megkaptam amit csak akartam.

jobb munkahely, közelben, könnyű munka, többet keresek, étkeztetés és van ott és olcsó büfé. ingyen havi 4 alkalommal masszázs, úszás, konditerem, olcsóbban vehetek sport szereket, szemüvegeket. ingyen fogászat. jobb munkatársak és a régiek akik bunkók voltak velem teljesen tönkre mentek. betegek lettek, baleseteket szenvedtek és hajléktalanná váltak.

márcsak az undorító hugom halálát várom. csak az számít nekem. ha ezt nem kapom meg mihamarabb, akkor azt vallom, hogy egykutya istennel a Sátán. ennyi.

febr. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
A sátán katonái földi kincsekben jobban bővelkednek, boldogságuk pedig rövid tünemény.
febr. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jaj, hát most inkább elmegyek, mert megszállt a sötétét és több kárt okoznék, mint amit szabadna....
febr. 23. 18:31
 5/5 anonim ***** válasza:

A bukott angyalok kevésbé boldogok, mint Isten szolgái.

Ha emberekről van szó, akkor nem lehet kijelenteni, hogy Isten vagy Sátán katonái boldogabbak-e.

febr. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!