Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Isten feláldozta saját fiát,...

Isten feláldozta saját fiát, hogy megtudjon bocsájtani egy bűnt, amit saját maga idézett elő?

Figyelt kérdés

márc. 7. 20:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/74 IstenGyermeke1 ***** válasza:

#70

A konferenciáikra kell belépőt fizetni. De a gyógyító szolgálataik ingyenesek. Voltam már egy páron. Bárki bejöhetett. Az Isten tesz csodát; én hiszek, nem várom el, hogy te is higgy, de ettől még sokat veszítesz.

Mellesleg, itt Magyarországon is kimennek az utcára evangelizálni, gyógyítani.

márc. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/74 anonim ***** válasza:

"Mellesleg, itt Magyarországon is kimennek az utcára evangelizálni, gyógyítani."

Tehát továbbra is nagyon korlátozott mértékben tesznek bármit is. Azt továbbra sem tudtad megindokolni, hogy miért nem tesznek többet mint ahogyan azt írtam. Erre továbbra is várom a választ, hogy miért ilyen restek?


"nem várom el, hogy te is higgy, de ettől még sokat veszítesz."

Veszíteni maximum akkor veszítek ha igaz. Ezenfelül nekem nincs ellenemre a próba. Felveszem velük a kapcsolatot, ha megtudnak gyógyítani akkor majd elhiszem. De valószínűbbnek látom, hogy majd kifogásokat keresnek és kitérnek. Legalább majd nevetek egy jót azon ahogyan vergődve próbálnak majd kitérni a gyógyítás elől vagy azon, hogy nem történt semmi. De ha történne akkor pedig megint csak jól járnék.

márc. 18. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/74 IstenGyermeke1 ***** válasza:

#72

Urunk a farizeusokkal nem tett csodákat. Nem véletlenül.

Ha ezzel a lelkülettel várod a csodát, abból nem lesz semmi. Isten nem erőlteti rád a gyógyulást, te hitetlenségeddel megakadályozod ezt.

Nem mágikus erőt kapunk az Úrtól, amit úgy használunk, ahogy akarunk; hanem a kegyelmet, hogy eszközei legyünk. Tehát a csoda nem rajtunk múlik.


A szemléletmódod miatt képtelen vagy befogadni, amiről beszélek. Emiatt fölösleges bármit is mondanom.

Laudetur Iesus Christus! (In æternum, amen)

márc. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/74 anonim ***** válasza:

De jó, még fel sem kell vennem velük a kapcsolatot máris jönnek a kifogások.


Egyébként nem rám erőltetés mert én kérem és nekem jó lenne és meggyőzne ha meggyógyítanának. Annak, hogy nem hiszem el pusztán az az oka, hogy nem láttok különbséget köztük és az ezoterikus csalók között vagy szektás csaló gyógyítók és hasonlók között.


Ez a szemléletmódos nagyon gyenge duma. Ugyan ezt lehetne mondani rád is kismillió vallással. Ettől még nem lesz igazad.


" te hitetlenségeddel megakadályozod ezt."

Idéznéd a Bibliából azt a részt ami alátámasztja, hogy mindenki akit Jézus meggyógyított az hit Istenben és Jézusban?


Szerintem ha gyógyított, akkor rengetegen voltak akik nem az Istenbe vagy Jézusba vetett hitük és miatt mentek oda segítséget kérni pusztán reménytelenek voltak és kapaszkodtak minden szalmaszálba. Ha valaki halálos beteg és érkezik a városba valaki aki a szóbeszéd alapján megtudja gyógyítani akkor rengetegen lesznek akik Isten hit és minden nélkül mennek és kipróbálják.


De jó tudni, hogy szerinted az Istened sz...k a fejemre. Biztosan nagyon jóságos és kedves Isten lehet.

márc. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!