Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Állatok homoszexualitását is...

Állatok homoszexualitását is bünteti az egyház?

Figyelt kérdés
Apám azt mondta kimegy és lelövi a kutyánkat, mikor meglátta, hogy egy másik hímmel közösül. Nyilván nem lőtte le, de szétzavarta őket. Apám azt mondta Isten előtt ezek a "fergek" nem állják majd meg a helyüket. Én nem találtam állatok szexualitásáról szóló egyházi iratot sehol.
márc. 20. 06:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy az állatok nem mehetnek a Mennyországba. (Szóval elég sz.r hely lehet.) Ergo mindegy szerintem, hogy ők kivel dugnak.
márc. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
Az állatok buta ösztönlények, nem tudnak gondolkodni mi a jó és mi a rossz.
márc. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
#2 Ez néhány emberre is igaz
márc. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az állatok közötti szexualitás nem olyan, mint az emberek közötti. Dominanciából is csinálnak ilyet, ahogy sok egyéb dolgot is tesznek amit mi nem
márc. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

(Csak úgy zárójelben kérdezem, akkor egy kutya, amelyik az ember lábát "dugja" meg, akkor az az apád szerint láb fétises?

Tényleg létezik még a világban akkora retardált bugris bunkó, akinek kutyája van, de annyit se tud, hogy ez a dominanciáról szól, és nem közösülésről?


Bár... ha valakinek olyan torz gondolatok vannak a fejében, hogy a kutyák majd ott fognak állni "isten" előtt a végítélet napján, szép sorban és várják a bűnbocsánatot és a bebocsájtást, attól nem sok mindent lehet várni.

Sajnos apád fejletlen agya létrehozott egy alternatív fantáziavilágot, és ezt hiszi a valóságnak.

Hagyd rá, jobban jársz. Ha egy beteg elméjű embert szembesítesz a valósággal, beláthatatlan következményei lehetnek.)

márc. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Isten, az embert teremtette a "hasonlatosságára", nem az állatokat.

Ők nem "szabad akaratból" cselekszenek, hanem ösztönből programozottak.

Ezért semmilyen Istentől jövő törvény alatt nem állnak. Egyébként sem élnek örökké, ezt a lehetőséget kizárólag az embernek adta meg.


Ezért, az az ember aki az állatokra hivatkozva akar mentesülni a felelősség alól, az hatalmasat téved, és saját magát csapja be.

márc. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

Elég ostobaság. A kutyát tart és a viselkedésük alapjaival sincs tisztában. Kutyáknál a párzást imitáló magatartás - különösen a kanok között - a dominanciát fejezi ki, semmi köze a szexualitáshoz. Egyébként a gazdának mint falkavezérnek tiltani kell.

De most látom, hogy 5-ös már leírta a lényeget. Tényleg valami alapismeretek vizsgához kötném a kutyatartást....

márc. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

De ezek egymást dominálták, szó szerint egymás után cuccolták meg egymást. Látszott rajtuk hogy élvezik amit csinálnak. Én már lassan egy hete figyeltem őket.

Apám mondjuk tényleg csak egyszer látta el is zárta őket külön.

márc. 20. 13:49
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te betegesen perverz vagy.
márc. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
És te mi vagy? Érdekelt a kérdés, ezért írtál ide... szal te is perverz vagy betegesen. Szivesen olvasgatsz állatok homoszexualitásáról mi?
márc. 22. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!