Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Véget érthet, akár évtizedeken...

Véget érthet, akár évtizedeken belül is a Keresztény egyház története, ahogy a Fatimai jelenésekben van?

Figyelt kérdés

Amikor a Fatimai jóslatok nyilvánosságra nyertek az utolsót nem értettem. Ezzel mindenki így volt. Maga az aktuális Pápa is félreértelmezte, hiszen az ellene elkövetett merénylettel azonosította. Miközben a jóslatban teljesen más van. A jóslat szerint katonák fogják kivégezni az egyház vezetőit, ahogy mi tesszük a nyulakkal. Egyszerű, nyers, profán. Katonák szitává lövik a Pápát, amint éppen az Úrunkhoz imádkozik, amikor már az egyház többi tagjával végeztek


Akkor még a '80-as években volt olyan társadalmilag elfogadott és védelmezett vallás a kereszténység, akikkel ezt nem lehetett megtenni. Minden fehér (remélem nem gyűlöletkeltő ezt a szót leírni, nem tudom mit kellene használni helyette) országban a kereszténység volt az elfogadott vallás. A legtöbben még ebben hittek. Még nem volt multikulti. Aztán jött a kormányok által erőltetett migráció és annak propagálása és hirtelen egyik évről a másikra nagyon sok keleti vallású lett az országban. Akik ma már több jogokat kapnak, mint a kontinens eredeti lakói. (Kilakoltatják a fehér embereket a szociális lakásokból és betelepítik az afrikaiakat vagy lebontják a templomokat és mecseteket, lakóházakat építenek kifejezetten az ázsiakanak, költőpénzt kapnak munka nélkül a migránsok stb). 2015 után a multikulti tudatos kiépítésével a keresztény egyház hirtelen egzisztenciáját vesztette és ma sok helyen főleg a liberálisok úgy néznek rájuk, mint akiknek köszönhetjük a vallásháborúkat, sok ott a pedofil, semmi jót nem ad a társadalomnak és ennyi


Ma a kereszténység nagyon a perifériára van tolva az angolszász országokban. Sorra bontják le a templomokat és milyen vallás kegyhelyeit építik oda? Azt a muszlimét, akik domináns, kiszorító vallás. Annak idején még háborúk is folytak a két vallás közt. Ma ezeknek nagyobb hatalmuk van a keresztény Európában, mint annak ősvallásának. A papokról csak a rosszat mondják el irrálisan feltupírozva. Arról nem esik szó, hogy a vallás mennyi jót adott az emberiségnek, hogy hány milliárd ember merített erőt belőle, hogy elviselje a háborúkat, nélkülözést, éhezést és élt szeretetben. Arról nem esik szó mennyi karitatav dolgot tettek. Ma az isklában hittan órákon sok esetben LMBTQ "érzékenyítés" folyik. Nem viccelek. A papokról azt terjesztik pedofilok és nem folytatom


Mi van, ha a nem is olyan távoli jövőben annyira felerősödik a multikulti, hogy az itt élő népek azt fogják mondani, hogy nem akarnak élni a kereszténységgel egy kontinensen és erre a kormányok rábólintva mondjuk már iszlám katonákkal, akiket besoroztak a Német, olasz hadseregbe egyszerűen megvalósítják a Fatimai jóslatot. Én azt is el tudom képzelni, hogy a kormányok az EU-ban is megszavazzák, hogy a vatikán hagyjon fel az emberek étrítésével, befolyásolásával és kiutasítják a kontinensről az egyház minden papját. Most ebben az esetben az egyház, a Pápa nem fog elmenni, hiszen az ő hitük ezt nem engedi. Erre bekövetkezik ami a legrosszabb, hogy akár már a mai fiatal generáción nevelkedett akár fehér katona is végrehajtja azt ami a Fatimai jóslatban van és ezzel véget ér az egyház.


Mellékesen jegyzem meg, hogy az is lehet, hogy annyi afrikai, ázsiai bevándorlót telepítenek Európába, hogy azok a saját pártjukat megszavazva akár már a Vezető muszlim pártok is kimondhatják ezt pillanatok alatt. Hiszen az ő hitükben Mohamed....


Valóra vállhat a Fatimai jóslat akár két évtizeden belül?



márc. 23. 15:04
A kérdező szavazást indított:
Érdekes elképzelés...akár igen. Lehet is
Á, így bizonyosan nem. dehogyis!
Az Utolsó Fatimai jóslat is eljön, de sokára. Igen sokára
Nem következik be a Jóslat
12 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
37%

Igen. A jelentések könyvve így erről a 17. Fejezetben:


16 A tíz szarv, amelyet láttál, és a fenevad meg fogják gyűlölni a paráznát, kifosztják és mezítelenné teszik, húsát lerágják, őt pedig tűzben elégetik. 17 Mert az Isten adta szívükbe, hogy végrehajtsák szándékát, hogy szándékuk egy legyen, és felajánlják királyságukat a fenevadnak, míg be nem teljesednek az Isten igéi.

márc. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Prókátor ***** válasza:
34%
Jelen állás szerint nem is annyira elrugaszkodott a feltételezésed!
márc. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
48%

Nagy parázna a hűtlen kereszténység amelyről Jézus azt mondta hogy "ha nem térsz meg kivétlek téged a számból. "

Nincs már ez olyan nagyon messze.

márc. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

2@ Pont ettől félek. Épp ezért kérdezem


1@ Köszönöm az idézetet. Sajnos az én fogalom értelmezésem csak egy közemberé. Nem vagyok sem teológus sem filozófus. Fogalmam sincsen ezek a Bibliai idézetek hogyan jönnek ide

márc. 23. 15:44
 5/25 anonim ***** válasza:
36%
Ha csak pusztán geopolitikailag nézzük akkor Macron háboruja miatt felgyorsul a muszlimok hatalomrajutása Franciaországban, és ez felbátoritja a frissen partra szálló muszlimokat Itáliában, hogy ott is leszamoljanak a fehér kultúra fejeivel.
márc. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

3@ Mondjuk én azért annyit tennék hozzá, hogy külön kell választani a Vatikánt és a közkereszténységet. A Vatikáni Papok közt hatalmas a pedofilia, egy ismert közvéleménykutatás szerint. A vatikán csillagvizsgálójának neve Lucifer. Mégis miért adná ezt a rossz emlékezetű nevet a saját távcsövének a Vatikán? Mert sátánisták lehetnek?


Viszont a közkeresztény Papok, ahova semmi sem ér el a Vatikánból valóban Istenfélő, jóságos emberek. Ők valóban Isten szolgái vidéken. Miért menne egy ember Papnak, ha semmi más jó nincsen benne?


A Biblia idézet szerint, ha Isten bünteti az egyházat, mert elhagyta, akkor az emberiség mégis miért dőzsölhet a hedonizmusban, amikor sokkal bűnösebb? Csak kérdezem....

márc. 23. 15:48
 7/25 A kérdező kommentje:

5@ Még Macron "Legyünk bátrak, mutassuk meg Oroszországnak. Nekünk is vannak atomfegyvereink" kijelentésére annyit, hogy neki nincsenek gyermekei. Senkit sem fognak elvinni. Neki nem igazán kell nélkülöznie miközben te az atomfelhőtől, amit a szomszédba dobtak csak le, köpni, nyelni sem fogsz tudni. Más bőrével könnyű bátornak lenni


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

márc. 23. 15:53
 8/25 anonim ***** válasza:

Íme a 3 Fátimai titok:

1:


"Szűzanya egy hatalmas tűztengert mutatott, ami a föld alatt látszott. Emberi formájú démonok és lelkek voltak alámerülve, mint égő, átlátszó széndarabok, mind megfeketedett vagy bronz színben ragyogott, a tűzvészben lebegtek, majd az égbe emelkedtek a lángok segítségével, amelyek belőlük indultak füstfelhőket okádva, majd körülvéve minket súlytalanul, fájdalmas és kétségbeesett sikolyok és nyögések közepette visszahulltak. Nagyon megrémültünk, reszkettünk a félelemtől. A démonokat meg lehetett különböztetni, ijesztő és visszataszító hasonlóságukról a félelmetes és ismeretlen állatokhoz, mind fekete és átlátszó. A látomás hosszúnak tűnt, de pillanatnyi volt. Hogyan hálálhatnánk meg szeretett mennyei Anyánknak, aki első Megjelenésének útmutatásaival felkészített minket a Mennybe utazásra. Úgy gondolom, máskülönben meghaltunk volna a félelemtől és rettegéstől."


2:


Láttad a Poklot, ahová a szegény, bűnösök lelkei kerülnek. Isten meg akarja alapítani a földön Szeplőtelen Szívem tiszteletét, hogy megmentse őket. Ha megteszik, amit nektek mondok, sok lélek meg fog menekülni és béke lesz. A háború a végéhez közeledik, de ha az emberek nem hagyják abba Isten megbántását, egy rosszabb fog kitörni XI. Pius pápa méltósága alatt. Ha egy éjjel ismeretlen fényt láttok majd, tudjátok, hogy ez az a nagy jel Istentől, hogy közeledik a világ megbüntetése a sok gonoszságáért, háborúval, éhínséggel, az Egyház és a Szentatya üldözésével. Ennek megakadályozására jönni fogok és kérni fogom Oroszország felajánlását Szeplőtelen Szívemnek és az elsőszombati engesztelő szentáldozást. Ha kérésemet teljesítik, Oroszország meg fog térni, és béke lesz; ha nem, elterjeszti tévtanait a világban, háborúkat és az Egyház üldözését okozva. A jókat fel fogják áldozni; a Szentatya sokat fog szenvedni; nemzetek fognak elpusztulni. Végül Szeplőtelen Szívem győzedelmeskedni fog. A Szentatya felajánlja nekem Oroszországot, s az megtér és a béke időszaka fog újra a világra köszönteni.


3:


Az én Istenem iránti engedelmességből - aki Őexcellenciája, a Főtisztelendő leiriai Püspök úr, valamint Ön és az én szentséges Anyám által adott erre parancsot nekem - írok Önnek.


A két, már korábban elmondott rész után Miasszonyunk bal oldalán, egy kicsit magasabban láttunk egy angyalt, bal kezében lángpallossal; szikrázva lángokat bocsátott ki magából, mintha föl akarná gyújtani a világot; de a lángok kialudtak, amikor találkoztak a Miasszonyunk felénk nyújtott jobbjából áradó sugárzással. Az Angyal jobb kezével a Földre mutatva hangos szóval mondta: 'Bűnbánat, bűnbánat, bűnbánat!'


Egy igen nagy fényességben, ami Isten, láttunk 'valami olyasmit, mintha tükör előtt vonultak volna emberek', láttunk egy fehérbe öltözött püspököt 'akiről úgy gondoltuk, ő a Szentatya'. Sok más püspök, pap, szerzetes és szerzetesnő ment föl egy meredek hegyre, melynek csúcsán nagy kereszt állt fatörzsekből, mintha hántolatlan paratölgy lett volna; a Szentatya, mielőtt odaért, egy félig lerombolt, félig düledező városon ment keresztül botladozó léptekkel, fájdalommal és aggodalommal telve imádkozott az út mentén heverő holtak lelkéért; fölérve a hegy tetejére, térdre borult a nagy kereszt lábánál, és egy csoport katona lőfegyverekkel és nyíllal tüzelve rá, megölte őt. Ugyanígy haltak meg egymás után csoportokban a püspökök, papok, szerzetesek és szerzetesnők, különféle világi emberek, különböző társadalmi osztályokból és állásokból való férfiak és nők.


A kereszt két szára alatt két angyal állt, mindegyiknél kristály öntözőkanna, melybe összegyűjtötték a vértanúk vérét, s öntözték vele az Istenhez közeledő lelkeket.

márc. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Fatimai? Nem ismerem, de van benne picike igaz.

Maga Isten jelenti ezt ki.

A Bibliában a politikai hatalmak, meggyűlölik a még vele jó kapcsolatban álló vallásokat, Isten adja a szívükben, hogy ezt tegyék.

márc. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Én keresztény vagyok. Legalább is annak vallom magam. Ami számomra érthetetlen az az, hogy e 3 titok említést sem tesz Jézusról.


Elgondolkodott bárki ezen az apropón? Miért nem emlegetik Jézust vagy más néven Krisztust avagy a Bárányt ebben a kis szösszenetben? Fejtsük meg előbb, hogy hol található Jézus ebben az egészben, aztán majd azután lehet beszélni arról, hogy mit is tartogathat a jövő ezek alapján.


Mert vagy Krisztus is rejtőzködik valahol a sorok között elrejtve, hogy aki akarja, az megtalálhassa vagy az egész nemes egyszerűséggel nem Istentől eredő látomás. Mert az úr azt mondta, hogy keressetek és találtok, kérjetek és kaptok, zörgessetek és ajtók nyílnak meg nektek. Jézus azt is mondta, hogy a juhok megismerik a pásztorukat. Azt is mondta, hogy ő a jó pásztor.


Mutassátok meg nekem, hogy hol van a jó pásztor? Mert én tippelek a fehérbe öltözött csórikámra, akit a pápával próbálnak azonosítani a sorok írói. Esetleg maga a kereszt lenne a Krisztus? Végül is a hantoltalan paratölgyből készült kereszt jelképezheti Krisztust, mivel maga a paratölgy örökzöld növény.


Tehát merültek fel bennem kérdések de ezek alapján találgatni lehet. De szerintem bizonyos, hogy nincs meg a kirakós minden darabja. Talán van még egy titok, amiről nem tudunk.

márc. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!