Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Véget érthet, akár évtizedeken...

Véget érthet, akár évtizedeken belül is a Keresztény egyház története, ahogy a Fatimai jelenésekben van?

Figyelt kérdés

Amikor a Fatimai jóslatok nyilvánosságra nyertek az utolsót nem értettem. Ezzel mindenki így volt. Maga az aktuális Pápa is félreértelmezte, hiszen az ellene elkövetett merénylettel azonosította. Miközben a jóslatban teljesen más van. A jóslat szerint katonák fogják kivégezni az egyház vezetőit, ahogy mi tesszük a nyulakkal. Egyszerű, nyers, profán. Katonák szitává lövik a Pápát, amint éppen az Úrunkhoz imádkozik, amikor már az egyház többi tagjával végeztek


Akkor még a '80-as években volt olyan társadalmilag elfogadott és védelmezett vallás a kereszténység, akikkel ezt nem lehetett megtenni. Minden fehér (remélem nem gyűlöletkeltő ezt a szót leírni, nem tudom mit kellene használni helyette) országban a kereszténység volt az elfogadott vallás. A legtöbben még ebben hittek. Még nem volt multikulti. Aztán jött a kormányok által erőltetett migráció és annak propagálása és hirtelen egyik évről a másikra nagyon sok keleti vallású lett az országban. Akik ma már több jogokat kapnak, mint a kontinens eredeti lakói. (Kilakoltatják a fehér embereket a szociális lakásokból és betelepítik az afrikaiakat vagy lebontják a templomokat és mecseteket, lakóházakat építenek kifejezetten az ázsiakanak, költőpénzt kapnak munka nélkül a migránsok stb). 2015 után a multikulti tudatos kiépítésével a keresztény egyház hirtelen egzisztenciáját vesztette és ma sok helyen főleg a liberálisok úgy néznek rájuk, mint akiknek köszönhetjük a vallásháborúkat, sok ott a pedofil, semmi jót nem ad a társadalomnak és ennyi


Ma a kereszténység nagyon a perifériára van tolva az angolszász országokban. Sorra bontják le a templomokat és milyen vallás kegyhelyeit építik oda? Azt a muszlimét, akik domináns, kiszorító vallás. Annak idején még háborúk is folytak a két vallás közt. Ma ezeknek nagyobb hatalmuk van a keresztény Európában, mint annak ősvallásának. A papokról csak a rosszat mondják el irrálisan feltupírozva. Arról nem esik szó, hogy a vallás mennyi jót adott az emberiségnek, hogy hány milliárd ember merített erőt belőle, hogy elviselje a háborúkat, nélkülözést, éhezést és élt szeretetben. Arról nem esik szó mennyi karitatav dolgot tettek. Ma az isklában hittan órákon sok esetben LMBTQ "érzékenyítés" folyik. Nem viccelek. A papokról azt terjesztik pedofilok és nem folytatom


Mi van, ha a nem is olyan távoli jövőben annyira felerősödik a multikulti, hogy az itt élő népek azt fogják mondani, hogy nem akarnak élni a kereszténységgel egy kontinensen és erre a kormányok rábólintva mondjuk már iszlám katonákkal, akiket besoroztak a Német, olasz hadseregbe egyszerűen megvalósítják a Fatimai jóslatot. Én azt is el tudom képzelni, hogy a kormányok az EU-ban is megszavazzák, hogy a vatikán hagyjon fel az emberek étrítésével, befolyásolásával és kiutasítják a kontinensről az egyház minden papját. Most ebben az esetben az egyház, a Pápa nem fog elmenni, hiszen az ő hitük ezt nem engedi. Erre bekövetkezik ami a legrosszabb, hogy akár már a mai fiatal generáción nevelkedett akár fehér katona is végrehajtja azt ami a Fatimai jóslatban van és ezzel véget ér az egyház.


Mellékesen jegyzem meg, hogy az is lehet, hogy annyi afrikai, ázsiai bevándorlót telepítenek Európába, hogy azok a saját pártjukat megszavazva akár már a Vezető muszlim pártok is kimondhatják ezt pillanatok alatt. Hiszen az ő hitükben Mohamed....


Valóra vállhat a Fatimai jóslat akár két évtizeden belül?



márc. 23. 15:04
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
29%
Én abban bízom, hogy egyszer eljön az az idő, amikor az összes vallás végre eltűnik és átveszi a helyét a józan ész.
márc. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 Potyondi Gergely ***** válasza:

Isten figyelmeztetést küldött néhány órával azután, hogy az Ő helytartóját lemondatták (a hivatalos álláspont szerint magától mondott le.


A hírekben is benne volt.


[link]


Ez 2013-ban volt.


2015-ben indultak el rengetegen Európába.

2020-ban jött a covid.

2022-ben kirobbant az Orosz-Ukrán háború.

2023-ban kirobbant az Izrael és a hamász közti háború.


Továbbá ha jól tudom, akkor Ferenc Pápa olyan kijelentést tett, hogy szerinte a pokol üres, és hogy meg lehet áldani a meleg kapcsolatokat.

Én katolikus vagyok, de nagyon nem értek egyet azzal, hogy a pokol üres, sem azzal, hogy a meleg kapcsolatokat meg lehet áldani.


A Bibliát az ellentmondásosnak látszó Igékre hivatkozva fogják támadni, hogy minél több keresztényt eltérítsenek az igaz vallásról.

Sajnos tényleg eljön az az idő, amikor vagy nem lesz hit a földön, vagy csak nagyon kevés, de ekkor Jézus visszatér.

márc. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Ha Isten valóban bünteti az egyházat, mert elhagyta, akkor az emberiség mégis miért dőzsölhet a hedonizmusban, amikor sokkal bűnösebb? Csak kérdezem....
márc. 23. 19:37
 14/25 Potyondi Gergely ***** válasza:

A Lázár és a gazdag ember példázatában a gazdag ember is élvezhette a bűneit egy ideig, de aztán meghalt, és az örök szenvedésre került.


Azok az emberek, akik a hedonizmusban dőzsölnek és még életük végén sem bánják meg, azokra az örök szenvedés vár.

márc. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
16%
No látjatok milyen a mai elszabadult világ. Elég felbérelni négy tadzsikot és bàrkit lelőnek (lásd a mai híreket).
márc. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
82%
Nem!
márc. 24. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
És ott vannak még a Pápa jóslatok, hogy ez lesz az utolsó Pápa aztán az egyház eltűnik...
márc. 24. 20:07
 18/25 anonim ***** válasza:
Azt a vad eget... ti mit szívtatok?! Legalább a 11-es józan.
márc. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Legyetek hát éberek, mert nem tudjátok sem a napot, sem az órát. (Máté 25,13)
márc. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
0%

Én inkább azon gondolkodnék el, hogy meddig van szüksége a világnak Isten szerint a pápára?

Valóban sem a napját sem az óráját nem tudhatjuk. Legyünk éberek.

márc. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!