Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Véget érthet, akár évtizedeken...

Véget érthet, akár évtizedeken belül is a Keresztény egyház története, ahogy a Fatimai jelenésekben van?

Figyelt kérdés

Amikor a Fatimai jóslatok nyilvánosságra nyertek az utolsót nem értettem. Ezzel mindenki így volt. Maga az aktuális Pápa is félreértelmezte, hiszen az ellene elkövetett merénylettel azonosította. Miközben a jóslatban teljesen más van. A jóslat szerint katonák fogják kivégezni az egyház vezetőit, ahogy mi tesszük a nyulakkal. Egyszerű, nyers, profán. Katonák szitává lövik a Pápát, amint éppen az Úrunkhoz imádkozik, amikor már az egyház többi tagjával végeztek


Akkor még a '80-as években volt olyan társadalmilag elfogadott és védelmezett vallás a kereszténység, akikkel ezt nem lehetett megtenni. Minden fehér (remélem nem gyűlöletkeltő ezt a szót leírni, nem tudom mit kellene használni helyette) országban a kereszténység volt az elfogadott vallás. A legtöbben még ebben hittek. Még nem volt multikulti. Aztán jött a kormányok által erőltetett migráció és annak propagálása és hirtelen egyik évről a másikra nagyon sok keleti vallású lett az országban. Akik ma már több jogokat kapnak, mint a kontinens eredeti lakói. (Kilakoltatják a fehér embereket a szociális lakásokból és betelepítik az afrikaiakat vagy lebontják a templomokat és mecseteket, lakóházakat építenek kifejezetten az ázsiakanak, költőpénzt kapnak munka nélkül a migránsok stb). 2015 után a multikulti tudatos kiépítésével a keresztény egyház hirtelen egzisztenciáját vesztette és ma sok helyen főleg a liberálisok úgy néznek rájuk, mint akiknek köszönhetjük a vallásháborúkat, sok ott a pedofil, semmi jót nem ad a társadalomnak és ennyi


Ma a kereszténység nagyon a perifériára van tolva az angolszász országokban. Sorra bontják le a templomokat és milyen vallás kegyhelyeit építik oda? Azt a muszlimét, akik domináns, kiszorító vallás. Annak idején még háborúk is folytak a két vallás közt. Ma ezeknek nagyobb hatalmuk van a keresztény Európában, mint annak ősvallásának. A papokról csak a rosszat mondják el irrálisan feltupírozva. Arról nem esik szó, hogy a vallás mennyi jót adott az emberiségnek, hogy hány milliárd ember merített erőt belőle, hogy elviselje a háborúkat, nélkülözést, éhezést és élt szeretetben. Arról nem esik szó mennyi karitatav dolgot tettek. Ma az isklában hittan órákon sok esetben LMBTQ "érzékenyítés" folyik. Nem viccelek. A papokról azt terjesztik pedofilok és nem folytatom


Mi van, ha a nem is olyan távoli jövőben annyira felerősödik a multikulti, hogy az itt élő népek azt fogják mondani, hogy nem akarnak élni a kereszténységgel egy kontinensen és erre a kormányok rábólintva mondjuk már iszlám katonákkal, akiket besoroztak a Német, olasz hadseregbe egyszerűen megvalósítják a Fatimai jóslatot. Én azt is el tudom képzelni, hogy a kormányok az EU-ban is megszavazzák, hogy a vatikán hagyjon fel az emberek étrítésével, befolyásolásával és kiutasítják a kontinensről az egyház minden papját. Most ebben az esetben az egyház, a Pápa nem fog elmenni, hiszen az ő hitük ezt nem engedi. Erre bekövetkezik ami a legrosszabb, hogy akár már a mai fiatal generáción nevelkedett akár fehér katona is végrehajtja azt ami a Fatimai jóslatban van és ezzel véget ér az egyház.


Mellékesen jegyzem meg, hogy az is lehet, hogy annyi afrikai, ázsiai bevándorlót telepítenek Európába, hogy azok a saját pártjukat megszavazva akár már a Vezető muszlim pártok is kimondhatják ezt pillanatok alatt. Hiszen az ő hitükben Mohamed....


Valóra vállhat a Fatimai jóslat akár két évtizeden belül?



márc. 23. 15:04
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

"2022-ben kirobbant az Orosz-Ukrán háború.

2023-ban kirobbant az Izrael és a hamász közti háború."

Jó, hát azért van még egy csomó háború, amit listázni lehetne... Miért pont ez a kettő érdekes?


"Továbbá ha jól tudom, akkor Ferenc Pápa olyan kijelentést tett, hogy ... meg lehet áldani a meleg kapcsolatokat."

[link]


"Én katolikus vagyok, de nagyon nem értek egyet azzal, hogy a pokol üres"

Hát ez így kicsit erős, tényleg. A katolikus tanítás annyi, hogy pokol van. Hogy üres-e, azt nem tudhatjuk (miközben persze tudjuk, hogy a pokol nem egy hely...).


"sem azzal, hogy a meleg kapcsolatokat meg lehet áldani"

A fenti linkről is kiderül, hogy nem a kapcsolatokat, hanem a melegeket, illetve a rendezetlen kapcsolatban élőket. Ez azért eddig is így volt, nem? Pl. amikor Urbi et orbi áldást ad a pápa, mindig mindenkire adja... Szerintem nem olyan nagy ügy ez, mint amekkorának az lmbtq-lobbi be akarja állítani.

márc. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
47%

Ha nem lenne pápa és püspökök, akkor sem változna hozzáállásom Krisztushoz.Nyilvánvaló hogy a muszlim térnyerés nagyobb lesz és eljöhet az idő amikor a vallások konfrontálódnak rendszer szinten.

A török hódoltság alatt a ferencesek működhettek, és az ima nem elvehető.

márc. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Az igazság a Bibliában van leírva konkrétan a Jelenések könyvében, az Isten időzítése és a korszak lezárása biztosan elkezdődik de nem úgy és olyan módon ahogy azt jósolgatják a fentebb említettek mellett már több vallási felekezet és önjelölt próféta megpróbálta kinyilatkoztatni de utólag természetesen mindig kiderült róla hogy hamis szellemből fakadt.
ápr. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
73%

Valamelyik látnik azt mondta, hogy a kereszténység Kinában fog megújulni. És làm több millió keresztény van ott. Igaz ez az elnök tűzzel vassal írtja minden megnyilvánulasukat, de az imát nem tudják elvenni.


Fatimának az igazsága, aki itt kételkedett benne, valós!

Megjósolta 1917 júliusban hogy ateista lesz Oroszország és november 7-én győztek. Ezzel az ima szerepét is kijelölte, mire képes az ima, meg tudná állitani a romló helyzeteket.

Leginkább ez a legfőbb üzenete ami minden generácio permanens kérése, imádkozzatok, ímádkozzatok, bűnbánat, bűnbánat. (Amúgy hivatkozik Krisztusra úgy beszél róla, hogy Fiam.)

ápr. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 IstenGyermeke1 ***** válasza:

#12

Idéznéd, hol állította a Szentatya, hogy üres a pokol.

Továbbá kérlek olvasd el a Fiducia suplicansot, már van magyarul is, tudhatnád, hogy az Egyház egyáltalán nem hagyja jóvá az azonos neműek “párkapcsolatát.”

ápr. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!