Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Iszlám vallású férfi és...

Iszlám vallású férfi és magyar megsem keresztelt lány akit ez a férfi a mecsetben feleségül is vett.Ráadásul babát várnak. Féltem a lányom!Van rá okom?

Figyelt kérdés

#gyerek #házasság #iszlám vallás #Kultúra különbség
márc. 27. 07:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%

Mi az amitől félted?


Mivel a vallás kategóriába tetted fel kérdésed, így arra lehet következtetni, hogy a lányod a mennyországba jutástól félted.

márc. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Van
márc. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nincs szó menyországról! Mi nem vagyunk vallásosok. A féltés abból adódik hogy már most beszéd téma náluk hogyha megszületik és féléves lesz a baba akkor mennek látogatóba a fiú családjához. Félek hogy akkor látom őket utoljára.
márc. 27. 09:50
 4/13 anonim ***** válasza:

A lányod hozott egy döntést. Úgy vélem tisztában kellett lennie vele, hogy a döntése mivel jár. Én keresztényként mondom, hogy emberek azok is, akik mecsetbe járnak. Végül is el nem utasítják Jézus tanítását, ami viszonylag egész jó dolog. Tulajdonképpen Mohamed próféta sem mondott olyan nagy ökörségeket.

Nézd pozitívan: Nyilvánosan kijelentették, hogy hisznek egy Istenben és ők egy életközösségbe kívánnak belépni együtt. Az, hogy később lesz-e más felesége is a lányod férjének egy más kérdés. De, ha jól tudom, azért az a férj szempontjából dupla felelősséggel is jár.


Én azt javaslom, hogy ne félj és ne féltsd a lányodat. Helyette nem cselekedhetsz, legfeljebb átadhatod neki a saját tapasztalataidat. Viszont imádkozhatsz érte és kérheted az Urat, hogy figyeljen oda rá és áldja meg úgy a házasságukat, hogy boldog életük legyen. Isten pedig munkálkodni fog az életükben.

márc. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Esetnek beszélhetnél lányodnak is a félelmedről.
márc. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hogy a féltés jogos vagy alaptalan, az csak azon múlik, mennyire bigottul iszlamista az illető. Akit legfeljebb te ismersz, mi itt biztosan nem...
márc. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Potyondi Gergely ***** válasza:

4-es:

Sajnos Jézus tanításainak a többségében nem hisznek teljesen.

A Bibliában le van írva Jézus összes tanítása, de a nem-keresztény vallású emberek kételkednek a Biblia hitelességében.


Kérdező:

Ha a férfi elkezd gyűlöletet kelteni a Biblia vagy a kereszténység ellen, akkor van mitől félned.

márc. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
57%

Kamu kérdés, troll.


A lányod férjhez megy és csak most kezdesz aggódni, miközben éveken át rengetegszer találkoztál a vejeddel? :D

márc. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Igen.


Van félnivalód,de nincs mit mást tenned,mint szeretni őt bármilyen körülményt is.


A muszlim kultúra messzebb van a miénktől,mint Makó Jeruzsálemtől! Ez,törvényszerűen súlyos problémákat -látszólag megoldhatatlanokat- fog okozni,felvetni, melyen a szülői feltétel nélküli szeretet tudja csak átsegíteni őt.


Ne attól félj,hogy nem látod többé a gyermekedet,hanem attól,hogy elszakadhat a szeretetedtől,ami megmaradhat akkor is,ha Samoába költöznek, ha azt tisztelettel,megértéssel, bizalommal ápolod.

márc. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Mennyi ideje ismerik egymást? Bízik benne a lányod? A lányod is akarta a babát? Boldogok együtt? Milyen a férfi viselkedése?


Egyik barátnőmnek kb fél év ismerkedés után lett egy arab hapsija, hozzá is költözött a sz.r családi helyzete miatt. Éltek boldogan kb fél évig, mikoris a nagy boldogságban megházasodtak. A csávó elkényeztette a barátnőm, mindent is megadott neki, megvolt mindenük. Házasság után elkezdte a gyerek témát, amit a lány nem igazán akart még ilyen korán, 20 évesen, de mindig ráhagyta, hogy jó, majd lesz. Egy idő után már másból nem állt ki a faszi, hogy a gyerek témát hajtogatta, már a családja is rászállt a lányra. Nekem sirt, hogy most mit csináljon, ő még nem is akar gyereket, de talán egyáltalán nem is akar. Hiába mondtam neki, hogy ne hagyd magad, egyetemre akartál menni, nem állsz készen, mondtam is neki, hogy ha úgy van hagyd ott a francba, mert ebbe fogsz tönkre menni és már hetek óta kiütött, hogy nem is egyeznek ők annyira, mint a rózsaszin köd elején. Nos, mivel a lány xar családból jött és kb egyedül én voltam az, aki a jó utra próbálta terelni, nem hallgatott rám. Egyedül nem voltam elég, egy idő után el is távolodtunk, nem beszéltünk, mire küldte, hogy terhes. Hát mondom bazzd, ezt nem hiszem el, hiszen nem akarta.. Próbáltam beszélni vele, hogy most akkor mi van, de eltűnt a francba és legközelebb 9 hónap múlva küldött egy képet a babáról. Hát mondom jól van, nem érdekelsz, ott a gyereked, arany életed van, eltartanak legalább ha szültél egyet, hisz a férjed is mindig a tenyerén hordozott és jól is keresett meg hát annyira akart már családot..


Aha, na ekkor rámírt kb 2 hónapja, hogy mi a szitu és mint kiderült, a pali kb megerőszakolta az első kekszüknél és össze is jött a gyerek, a csaj pedig ahelyett, hogy elveteti, ott hagyja és hazamegy a xar családjához, akik óva intették minden ellenére a faszitól, inkább vele maradt, hogy na akkor mégiscsak anya lesz és szül egy gyereket. A hónapok során a faszija egyre jobban kifordult magából, munkanélküli lett, többször megütötte, lelki terrorban tartotta, utcára rakta a lányt, majd mikor megszületett a baba akkor a faszi itt volt kb 6 hónapot velük, miközben innen onnan szedett néha össze pénzt, hogy azért néha tudjanak enni és utána kiment afganisztánba és azóta is várják haza. Bezzeg mostmár a lányban is volt annyi büszkeség, hogy hazamenjen egy gyerekkel.

ápr. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!